Türk Telekom’a uluslararası ödül

turk telekomTürk Telekom, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından düzenlenen 2009 Macellan Ödülleri’nde E-Fatura Ormanları projesiyle iki platin, Wirofon ürünü ile bir bronz ödül kazanarak yine uluslararası başarılara imza attı.

Türkiye’nin öncü  iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, geliştirdiği teknolojilerin yanı sıra gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri ile de kazandığı uluslararası ödüllere yenilerini eklemeye devam ediyor. Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından düzenlenen 2009 Macellan Ödülleri’nden 3 büyük başarıyla dönen Türk Telekom, E-Fatura Ormanları projesi ile 2 kategoride platin, Wirofon ile de bronz ödül aldı.

Çevreci sosyal sorumluluk projesi E-fatura Ormanları ile Toplum İlişkileri ve Çalışan İletişimi kategorilerinde platin ödül alan Türk Telekom, grup şirketlerinden Argela tarafından geliştirilen, ev telefonunu cebe taşıyan teknoloji Wirofon ile de Tüketici Ürünleri / Hizmetleri İletişimi kategorisinde bronz ödüle layık görüldü.

Türk Telekom, e-fatura’ya geçerek çevreye olan duyarlılıklarını gösteren müşterilerine teşekkür etmek amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında e-fatura ormanları oluşturduğu sosyal sorumluluk projesi ile geçtiğimiz aylarda IPRA (Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği), CIPR (İngiliz Halkla İlişkiler Birliği), Sabre, Stevie gibi uluslararası platformlardan 5 ödül kazanmıştı.�

İlk uluslararası ödülünü kısa bir süre önce CommsMEA’dan “Yılın En İyi Yeni Telekomünikasyon Hizmeti” seçilerek alan Wirofon ise LACP’den aldığı bronz ödül ile ikinci uluslararası ödülünü kazanmış oldu.

2001 yılında, halkla ilişkiler sektörünün önde gelenlerini birleştiren bir forum oluşturmak amacıyla kurulan LACP, 2002 yılından beri de çeşitli kategorilerde ödüller veriyor. İletişim kampanyalarının yarıştığı Macellan Ödülleri’ne bu yıl 8 ülkeden 375’in üzerinde başvuru alındı.

Yazan 03 Ocak 2010 Pazar. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME