Türk Telekom’dan Anneler Günü’ne duygusal kutlama


Türk Telekom’un ‘Sen Yeter ki Hayal Et’ sloganıyla hayata geçirdiği yeni iletişim stratejisi kapsamında, Anneler Günü’ne yönelik hazırlanan yeni reklam filmi yayınlandı. Duygulara hitap eden reklam filminde, engelli milli sporcu Filiznur İmer ve onun hayal etmekten asla vazgeçmeyen, başarısı ile ilham veren annesi Süreyya İmer başrolü paylaşıyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, yeni iletişim strateji ‘Sen Yeter ki Hayal Et’ ten hareketle Anneler Günü’nü kutlayan duygusal bir filme imza attı. TBWA imzasını taşıyan reklam filminde genç milli sporcu Filiznur İmer ve annesi Süreyya İmer rol alıyor.

Reklam filminde, çocuklukta yüzde 94 zihinsel engelli teşhisi konan ve spor sevgisi sayesinde zihinsel engelini aşan, azimli ve başarılı milli sporcu Filiznur İmer ve hiç yılmadan spor yapması konusunda destek olan ve bu desteğiyle ilham veren annesi Süreyya İmer’in hikâyesi konu oluyor. Süreyya İmer, engel tanımayan annelerin sesi olduğu reklam filmiyle, kızı Filiznur’u yaşatma ve yürütme konusundaki hayalini, imkansız olarak nitelendirilmesine rağmen nasıl başardığı anlatıyor.

Azmi ve engel tanımayan annesinin desteği ile imkansız olarak görülen pek çok başarıya imza atarak hayallerini gerçekleştiren Filiznur; 2012 Özel Olimpiyatlarına katılan en küçük sporcu olarak jimnastik branşında 2 gümüş, 1 bronz madalya kazandı. Aralarında 2012-2016 Türkiye birinciliklerinin de yer aldığı toplam 32 madalyaya sahip olan Filiznur’un yeni hayali ise büyüyünce antrenör olmak.

Türk Telekom filmde, Süreyya Anne gibi hayalleri engel tanımayan tüm annelerin Anneler Günü kutlarken, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası’na da dikkat çekiyor. Çekimleri İzmir’de gerçekleşen reklam filminin yönetmenliğini, Eli Kasavi üstleniyor.

Türk Telekom, büyük küçük bir hayali olan, her türlü zorluğa rağmen azmedip hayalinin peşinden koşan, kendi potansiyelini açığa çıkaran insanların başarı hikayelerini ekranlara taşımaya devam edecek.

Yazan 13 Mayıs 2017 Cumartesi. Kategori Güncel, Her Şey!, Kurumsal, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME