Türk Telekom’dan yeni yıl hediyesi

TT ANKESÖRLÜ TELEFON KAMPANYASI 2Ankesörlü telefonlarda ilk 2 dakika ücretsiz

Türk Telekom, yeni yılda müşterilerine ücretsiz hediye dakikalar sunuyor. Türkiye’nin her yerinde ankesörlü telefonlardan yapılacak şehir içi ve şehirler arası konuşmaların ilk 2 dakikası bedava oluyor.

Türk Telekom, yeni yıla girerken tüm Türkiye’ye yeni kampanyası ile mutlu dakikalar hediye ediyor. Kampanya kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanında cadde, sokak ve okullardaki 52.000’den fazla ankesörlü telefon ile 26 Mart 2015’e kadar yapılacak tüm şehir içi ve şehirler arası konuşmaların ilk 2 dakikası bedava oluyor.

2014 yılı sonu itibarıyla başlayan kampanya, tüm Türkiye’ye ankesörlü telefonlar üzerinden ücretsiz yeni yıl kutlaması yapabilme ve en güzel dilekleri sevdikleriyle paylaşabilme imkanı sunuyor. Ankesörlü telefonlar vasıtasıyla özellikle öğrenciler, aileleri ve arkadaşları ile ücretsiz konuşma imkanına kavuşuyor.

Telefon kartı ve kredi kartı ile güvenli ve zahmetsiz bir şekilde kullanılabilen ankesörlü telefonlardan kampanya boyunca yapılacak görüşmelerin ilk 2 dakikasına ücret ödenmeyecek.Kampanya Türkiye çapında askeri birlikler ve cezaevleri dışında kalan tüm ankesörlü telefonlarda geçerli olacak.

Yazan 02 Ocak 2015 Cuma. Kategori Güncel, Her Şey!, Manşet, Son Dakika, Sosyal Ağlar, Telekom. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME