Turkcell Anadolu’daki Şirketlere Teknoloji Taşıyor

turkcell mersin toplantıTurkcell’in şirketlerin mobil ve sabit teknoloji çözümlerini kullanarak, daha hızlı ve karlı olmalarını sağlamak, büyümelerine katkıda bulunmak amacıyla hayata geçirdiği, “Akıllı Şirket Toplantıları” Anadolu turunun 2013’te ikinci durağı Mersin oldu. Bugüne kadar 10 bin kilometre yol yaparak 5000’in üzerinde kurumsal müşteri ile buluşan Turkcell, bu yıl da birçok Anadolu ilinde etkinlikler düzenleyerek, Türkiye’nin dört bir yanındaki şirketlere teknolojiyle fark yaratma fırsatlarını anlatıyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, şirketlerin daha fazla büyümesine destek olmak ve “Akıllı Şirket” vizyonunu paylaşmak üzere Anadolu turuna başladı. Anadolu’yu adım adım gezerek, mobil ve sabit iletişimin sunduğu olanakları kullanmak ve teknolojik dönüşümü yaşamak isteyen şirketlerle birebir temasa geçen Turkcell’in Şanlıurfa’dan sonraki durağı Mersin oldu.

Turkcell kurumsal müşterilerini köklü dönüşüme davet ediyor

Sanayi ve turizmin önemli şehirlerinden birisi olan Mersin’de Turkcell mobil ve sabit çözümlerini kullanan Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi, Çimsa ve Bilen Otomotiv yöneticilerinin iletişim teknolojilerinin şirketlerine kattığı faydayı anlattığı toplantının açılış konuşmasını Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv yaptı.

Ciliv: “Bugün 500 TL’lik Turkcell T21, 1975’in 5 Milyon Dolarlık süper hızlı bilgisayarından daha güçlü”

Mersin’de gerçekleştirilen toplantının açılışkonuşmasını yapan Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv “Ben ve ekibim Türkiye’den aldığımızı teknoloji ve bilimle harmanlayarak Türkiye’ye vermek için durmaksızın çalışıyoruz. Akıllı Şirketler etkinliğimizle Anadolu’yu karış karış geziyoruz. Biliyoruz ki, içinde yaşadığımız bilgi ve mobilite çağında “teknolojiye uyum” tüm şirketlerin büyüme yolunda vermesi gereken bir sınav. Çağrımız tüm şirketlere “Siz de mobil teknolojilerle şirketinizin maliyetini azaltıp, gelirini arttırarak risklerinizi yönetin” dedi. Teknolojinin bugün çok daha erişilebilir olduğunun altını çizen Ciliv, örneğin 500 TL’lik Turkcell T21’in, 1975’te geliştirilen 5 Milyon Dolar değerindeki süper bilgisayardan daha güçlü olduğunu söyledi.

Şirketlere “İşin cebinde çalsın” anlatıldı

Mersin Akıllı Şirket toplantısında Turkcell müşterilerine ‘İşin cebinde Çalsın’ ürününü de anlattı. İşin Cebinde Çalsın ile, Turkcell Superonline abonelerinin sabit hat numaraları arandığında cep telefonları çalıyor. Ürünün başlıca özelliği şirketlere her an ulaşılabilir olmayı, işyeri dışındayken sabit numaralarına gelen aramaların kendilerine ulaşmasını sağlaması. “İşin Cebinde Çalsın” ile şirketlere modemli ve modemsiz olmak üzere iki ayrı seçenek sunuluyor.

Modemsiz “İşin Cebinde Çalsın”da masa telefonuna ve internet kurulumuna gerek kalmıyor. Dışarıdan sabit telefona gelen aramalar her zaman cep telefonuna yönlendiriliyor. Ayrıca dışarıyı aramak için sadece cep telefonu kullanılıyor.

Modemli seçenekte ise dışarıdan gelen aramalar için aşağıdaki seçeneklerden biri tercih edilebiliyor;

– Her zaman İşin Cebinde Çalsın – Dışarıdan gelen her aramada cep telefonu çalar, masa telefonu hiç çalmaz.

– Meşgulken İşin Cebinde Çalsın – Modeme bağlı olan masa telefonu meşgul ise cep telefonu çalar.
– Cevap Verilmediğinde İşin Cebinde Çalsın – Masa telefonu 14 saniye çaldığında cevap verilmemişse cep telefonu çalar.
– Ulaşılamıyorken İşin Cebinde Çalsın – Modemin kapalı, data hattında sorun olması, elektrik kesintisi gibi durumlarda, yani ses hizmetinin masa telefonuna ulaşmayacağı durumlarda cep telefonu çalar.

Yazan 14 Haziran 2013 Cuma. Kategori Ekonomi, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME