Turkcell Emekliler Kulübü bayramda huzurevi sakinlerinin yanındaydı

emeklilerTurkcell, emeklilik yaşındakilere özel kampanya ve hizmetler sunan Emekliler Kulübü ile Ramazan Bayramı’nda huzurevi sakini büyükleri yalnız bırakmadı. Turkcell, İstanbul’da huzurevlerini ziyaret ederek hem büyüklerin bayramını kutladı hem de hayatlarına değer katacak teknolojileri tanıttı.

Büyük küçük herkesi bir araya getiren, kalpleri bütünleştiren, muhabbetleri pekiştiren, barış ve mutluluk getiren bayramlarda en çok büyüklerimiz bekliyor kapısının çalmasını. Özellikle de huzurevine yerleşen büyüklerimiz. Turkcell Ramazan Bayramı’nda huzurevindeki büyüklerimizi unutmadı ve bayram mutluluğunu onlarla birlikte yaşadı.

Turkcell Emekliler Kulübü’nün düzenlediği etkinlik kapsamında İstanbul’da huzurevlerini ziyaret eden Turkcell Bireysel Pazarlama Müdürü Efe Çapar ve ekibi huzurevi sakinlerinin bayramını kutlayıp hayatlarına değer katacak teknolojileri anlattılar. Teknoloji konusundaki bilgilendirmenin ardından mini bir Türk Sanat Müziği dinletisi ile huzurevi sakinleri ziyaretçileriyle beraber keyifli anlara imza attılar.

Birbirinden çok farklı müşteri profillerine özgü beklenti, talep ve ihtiyaçları doğru tespit ederek, bunlarla birebir örtüşen çözümler üretmeyi hedefleyen Turkcell, Emekliler Kulübü ile60 yas ustundeki müşterilerine özel fayda ve avantajlar sunuyor. Ramazan Bayramı vesilesiyle gerçekleşen ziyaretten büyük memnuniyet duyan huzurevi sakinleri, ziyaretçileriyle beraber Türk Sanat Müziği dinletisine katılıp güzel bir bayram sabahı geçirdiler.

Diğer taraftan Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Emekliler Kulübü üyeleri için özel bir ses kaydı hazırladı. Emekliler Kulübü’nün yaklaşık 700 bin üyesi bayramda Kaan Terzioğlu tarafından aranarak bayramları kutlandı. Ayrıca Emekliler Kulübü’nün 5 bin üyesi de Turkcell tarafından canlı aranarak bayramları tebrik edildi.

Yazan 03 Ağustos 2015 Pazartesi. Kategori Güncel, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME