Turkcell Superonline İle Fiber İnternete Abone Ol Turkcell 3G VINN’ı Kap

130610_VINN BUNDLE A5 FOYTurkcell Superonline’ın limitsiz fiber internet paketlerinden birine abone olanlar, içinde 3 ay geçerli 10 GB veri paketi yer alan Turkcell 3G VINN’a ücretsiz sahip oluyor. “VINN Hediyeli Fiber Hızını Seç” kampanyasından yararlanan Turkcell Superonline müşterileri, evlerinde ışık hızında internetin tadını çıkarırken, tatilde de Turkcell 3G kalitesiyle bağlanmayı sürdürüyor.

Türkiye fiber internet pazarının lideri Turkcell Superonline, ışık hızında internet keyfine terfi eden yeni müşterilerine “VINN Hediyeli Fiber Hızını Seç” kampanyası ile ev dışında da Turkcell kalitesiyle 3G internet bağlantısı hediye ediyor.

Kampanya kapsamında 49 TL’den başlayan fiyatlarla ve 24 ay taahhütle fiber internete geçenlere, tatile gittikleri yerlerde de bağlantı sıkıntısı çekmemeleri için VINN, SIM kart ve 3 ay boyunca geçerli 10 GB data paketi hediye ediliyor. Taahhüt süresi boyunca modem ve kurulumun ücretsiz sağlandığı kampanyada, sabit numarasını Turkcell Superonline’a taşıyan ya da Turkcell Superonline’dan numara tahsis edenlere de özel indirim fırsatları bulunuyor.

Yazan 19 Temmuz 2013 Cuma. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME