Turkcell’de Maç Kaçırma Derdi Yok

turkcell goller cepteTurkcell’in “maç kaçırma” derdine son veren servisi GollerCepte, Spor Toto Süper Lig 2012-2013 sezonunda yaklaşık 70 milyon gol videosu ve maç özetini futbolseverlerin cebine taşıdı. “Yensen de Yenilsen de” kampanyasıyla toplam 7,2 milyon hediye dakika da kazanan GollerCepte üyelerinin en çok izledikleri goller Galatasaray-Sivasspor maçında Selçuk İnan’ın frikikten attığı gol ile Fenerbahçe-Galatasaray maçında Burak Yılmaz’ın penaltı golü oldu.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, teknolojik çözümleriyle hayatın her alanına dokunarak, müşterilerinin ilgi alanlarındaki gelişmeleri yakından takip etmelerini sağlıyor. Bu hizmetlerin en önemlilerinden olan Turkcell GollerCepte, stadyumda ya da televizyon başında olmasa da takımının maçlarını takip etmek isteyenleri, tüm goller ve maç özetleri ile buluşturuyor.

Goller Cepte’nin de şampiyonu Galatasaray

GollerCepte servisi sayesinde Spor Toto Süper Lig 2012-2013 sezonunda da Turkcell’liler gole doydu. 2 milyon kişinin yararlandığı servis kapsamında Turkcell’lilerin cep telefonlarına gol videoları, maç özetleri ve haberlerini içeren yaklaşık 70 milyon SMS gönderildi.

Süper Lig’de en çok izlenen gol, Galatasaray-Sivasspor maçında Selçuk İnan’ın frikikten attığı ilk gol oldu. Onu, Fenerbahçe-Galatasaray maçında Burak Yılmaz’ın penaltıdan attığı ilk gol ile yine aynı maçta Pierre Webo’nun kafa golü izledi.

Goller Cepte’de golleri en çok izlenen takımlar, Süper Lig’deki sıralamaya paralel bir şekilde gerçekleşti. Ligi şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray’ın golleri en fazla izleme ile ilk sırada yer alırken, onu Fenerbahçe ve Beşiktaş takip etti.

Galatasaray’ın kendi evinde S.B. Elazığspor’u ağırladığı maçın özeti, en fazla kişinin ilgisini çeken GollerCepte haberi oldu. GollerCepte’nin mobil sitesi http://gollercepte.tv adresi ise sezon boyunca 6 milyon kişi tarafından ziyaret edildi.

Turkcell GollerCepte ile futbolseverlere sadece takımlarını yakından takip etme imkânı sunmakla kalmadı, “Yensen de Yenilsen de” kampanyası ile takımını bildiren taraftarlara sezon boyunca 7,2 milyon hediye dakika dağıttı.

Turkcell GollerCepte’den nasıl yararlanırım?

Turkcell GollerCepte Full Paket’e abone olarak Spor Toto Süper Lig ve diğer birçok ligin tüm gol ve özetleri takip etmek mümkün. Ayrıca tek takımın gol ve maç özetlerini izleme, GollerCepte Avrupa Paketi ile UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi gol bilgilerine ulaşma ya da TFF 1. Lig Paketi ile bu ligin gol ve maçlarını takip etme seçenekleri mevcut.

Servisten yararlanmak için GOL yazıp 7777’ye, full paket üyeliği için FULL yazıp 4515’e göndermek yeterli. Goller Cepte tek takım üyeliği haftalık 2,45 TL, full paket üyeliği ise haftalık 3,5 TL olarak ücretlendiriliyor. Servis fiyatına videoları indirirken kullanılan data ücreti ve tüm vergiler dahil. Servise abone olduktan sonra cep telefonuna gönderilen linke tıklamak ya da http://gollercepte.tv adresine gitmek yeterli.

Yazan 29 Mayıs 2013 Çarşamba. Kategori İnternet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME