Turkcell’den Nokia Lumia 520 Kampanyası

Nokia Lumia 520 TurkcellTurkcell, Nokia’nın “daha eğlenceli akıllı telefonu” Lumia 520’yi, tarifeye ek ayda 6 TL’den başlayan fiyatlarla müşterileriyle buluşturdu. Büyük ekranı, özel kamera lensleri, rengarenk kapak seçenekleri, Nokia’nın muzik servisi olan Mix Radio ve 1 GHz çift çekirdekli işlemcisi gibi güçlü donanım özelliklerine sahip Nokia Lumia 520’yi Turkcell İletişim Merkezleri ya da turkcellmagaza.com’dan satın alabilecekler

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, akıllı telefon deneyimini yaygınlaştırmak ve geniş kesimlerin mobil internetin nimetlerinden faydalanmasını sağlamak için uygun koşullu akıllı telefon kampanyalarına devam ediyor. Turkcell’in yeni Nokia Lumia 520 kampanyası, yüksek kaliteli donanım özelliklerini uygun fiyatlarla bir araya getiriyor. Daha eğlenceli akıllı telefon Nokia Lumia 520, 24 ay boyunca tarifeye ek ayda 6 TL’den başlayan fiyatlarla 07 Haziran 2013’ten itibarenTurkcell İletişim Merkezleri (TİM), turkcellmagaza.com ve anlaşmalı zincir mağazalarda Turkcell’lilerle buluşuyor. Tavsiye edilen satış fiyatı 599 TL olan Nokia Lumia 520, 24 ay boyunca Turbo internet paketi ile birlikte ise aylık 40 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tek tıkla sihirli fotoğraflar

Nokia’ya özel dahili dijital lenslere sahip Nokia Lumia 520’nin Cinemagraph özelliği, görüntülere hareket katma imkanı sağlıyor. Akıllı Çekim’i kullanarak tek tıkla birçok fotoğraf çekebilen Lumia 520 kullanıcıları, mükemmel çekime ulaşabiliyor, fotoğrafları zahmetsizce düzenleyebiliyor. Panorama lensi ise geniş açılı fotoğraflarla bütün bir manzarayı hatıralar arasına kaydetmeyi mümkün kılıyor.

Yüksek ekran hassasiyetiyle de dikkati çeken Nokia Lumia 520 ile her koşulda telefonu yüksek potansiyelde kullanmak mümkün. Uzun tırnaklar ya da eldivenler Nokia Lumia 520 ile yazma, sohbet etme ya da internette dolaşma keyfini azaltmıyor.

Eğlence ve işlevsellik bir arada

Nokia Lumia 520, ücretsiz müzik ve navigasyon uygulamalarıyla eğlence ve işlevselliği kullanıcılarla buluşturuyor. Nokia Mix Radio ile uzmanların hazırladığı 150’den fazla müzik listesinden birini seçmek ya da kişiye özel çalma listeleri oluşturmak mümkün.

Ücretsiz navigasyon özelliği sunan HERE Maps ise belirlenen hedefe hızlı ve kolay şekilde ulaşmayı sağlıyor. Here Drive ile araçlar için sokak sokak yol tarifi almak ve HERE Transit ile toplu taşımayla bir yerden bir yere gitmenin en kolay yolunu öğrenmek de Nokia Lumia 520’nin fark yaratan özellikleri arasında yer alıyor.

Yazan 11 Haziran 2013 Salı. Kategori Donanım, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME