Türkiye’nin en büyük kütüphanesi

Samsung Electronics Türkiye, Samsung akıllı telefon ve tablet kullanıcılarına özel olarak geliştirdiği eKitap uygulaması ile Türkiye’nin en büyük elektronik kitap ve elektronik dergi arşivini kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Samsung Android tabanlı mobil cihazları ve Windows 8 işletim sistemini destekleyen Samsung eKitap uygulaması sayesinde, en çok satan romanlardan dergi ve gazetelere kadar, sayısı her geçen gün artmakta olan on binlerce içeriğe ulaşmak mümkün.

Samsung Electronics Türkiye Dijital Pazarlama Sorumlusu Eren Kumcuoğlu eKitap uygulamasıyla ilgili açıklamasında; “Samsung olarak her zaman için önceliğimiz; teknolojimizi kullanıcılarımızın hayatına değer katacak özellikler ve hizmetlerle desteklemek. Çünkü biliyoruz ki; akıllı teknoloji ancak akıllı içerikle bir araya geldiği zaman hayatı kolaylaştıracak ve zenginleştirecek niteliğe bürünüyor. Bu anlayış doğrultusunda geliştirdiğimiz eKitap uygulaması ile, Samsung mobil cihaz kullanıcılarına Türkiye’nin en büyük elektronik kitap arşivini ücretsiz olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yerel içeriklere önem vermeye ve kullanıcıların hayatına renk katacak uygulamalar geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Kitapyum’un kurucusu Mehmet Arslantunalı da şunları söyledi: “Samsung eKitap uygulaması ile 2010 yılından bu yana binlerce Samsung kullanıcısına, telifi Samsung tarafından ödenmiş binlerce yayını ücretsiz ulaştırarak ekitap, edergi, egazete ve ekatalog anlayışını hem tüketici hem de yayıncılar ile ortak paydada buluşturmaktan büyük keyif alıyoruz. Bugün Samsung eKitap, 100.000’in üzerindeki kullanıcı sayısı ile sektörün en büyük oyuncusu konumunda. Samsung ve Kitapyum ortaklığı ile 2010 yılında başlayan ekitap operasyonu Türkiye’de ilkleri gerçekleştirdi; Samsung cihazlar için Türkiye’deki ilk bulk ekitap alımını gerçekleştiren Samsung eKitap, 2011 yılında ülkemizdeki ilk bulk best seller içeriği de Samsung Galaxy Note alan kullanıcılara ücretsiz olarak sundu. Son olarak Galaxy S III kullanıcılarına toplamda 375.000 adetlik bir yayın havuzunu ücretsiz olarak sunan uygulama, geçtiğimiz ay ücretli içerik satışına da açıldı. Güçlü donanımlarını içerik ile beslemeyi ilke edinmiş, sektörünün öncüsü bir marka ile Samsung eKitap gibi inovatif bir işbirliğinin, sınırları ortadan kaldırarak yayıncılık sektörünü ve okurları dijital dünyaya yaklaştırdığının önemle altını çizmek gerek…

Edebiyat, inceleme, eğitim, kişisel gelişim, sağlık, yemek ve teknoloji olmak üzere birçok kategorideki onbinlerce kitap, binlerce dergi ve gazete içeriğini sağlayan eKitap uygulamasına; Google Play ve Samsung Apps üzerinden ücretsiz olarak erişilebiliyor.

Yazan 11 Aralık 2012 Salı. Kategori İnternet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME