TurkNet Kampanyalarına Bir Yenisini Daha Ekledi

turknet kampanyaTurkNet internet ile telefon hizmetini aynı paket içinde sunduğu kampanyalarına bir yenisini ekledi ve bu kez bedava konuşma süresini yıl ölçeğinde uzattı. Kampanya kapsamında kullanıcıların ihtiyacına yönelik 3 seçenek mevcut!

Türkiye’nin önde gelen yeni nesil telekom operatörlerinden TurkNet, her geçen gün avantajlı hale getirdiği Tam İletişim Kampanyalarına bir yenisini ekledi. ADSL hizmetinin yanı sıra saat sınırlaması olmadan, haftanın her günü, günün her saati sabit telefon ile en sık aranan yönlerle, yani şehiriçi, şehirlerarası ve 444’lü numaralarla görüşmenin seçeceğiniz pakete göre bir ya da iki yıl ücretsiz olduğu bu kampanya, piyasanın en avantajlı ”çift hizmet” kampanyası.

TurkNet, Tam İletişim Paketi Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen kullanıcılara, vergiler dahil 30 TL olan Aktivasyon Ücreti ile vergiler dahil 14,99 TL olan Tam İletişim hizmet paketine Dönüşüm Ücreti’ni kampanya kapsamında hediye ediyor.

Ev kullanıcıları için piyasadaki en avantajlı iletişim paketi!

TurkNet’in Tam İletişim Kampanyası, ADSL internet erişimi ile bu erişim için kullanılan sabit telefon hattını ve ücretsiz konuşmaları içeriyor ve kullanıcılarına tam üç seçenek sunuyor:

“Hem internete doyasıya girerim hem de doyasıya konuşurum” diyenlere, 8 Mb’e kadar kotasız ADSL’in yanı sıra tam bir yıl boyunca bedava konuşma sadece 59,99 TL;

“6 GB kotalı internet bana yeter, doyasıya da konuşurum” diyenlere, 8 Mb’e kadar 6 GB kotalı ADSL’in yanı sıra tam bir yıl boyunca bedava konuşma sadece 39,99 TL;

“İnternete az girerim ama çok konuşurum” diyenlere, 1 Mb 1 GB kotalı ADSL’in yanı sıra tam iki yıl boyunca bedava konuşma sadece 39,99 TL.

Tam İletişim Kampanyası dahilinde yer alan bedava konuşmalar sabah, akşam sınırı olmaksızın abonelik başlangıç tarihinden itibaren kampanyada belirtilen sürelerle (12 ay ve 24 ay) tüm şehiriçi, şehirlerarası ve 444’lü numaralar ile görüşmeleri kapsıyor. Kampanya şartları 24 aylık abonelik taahhüdüyle geçerli ve 12 aylık bedava konuşmayı içeren kampanyalarda, 12 aydan sonra devam eden taahhüt süresince, “7’den 7’ye Kampanyası” kapsamında akşam 19:00’dan sabah 7:00’ye kadar şehiriçi, şehirlerarası ve 444’lü numaralar ile yapılan görüşmeler yine ücretsiz!

Yazan 19 Haziran 2013 Çarşamba. Kategori Kampanya, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME