tvyo, iPad uygulamasıyla fark yaratıyor!

tvyoYerli ve yabancı en popüler dizileri, en sevilen programları, en çok izlenen müzik kliplerini, maç özetlerini ve çok daha fazlasını istediğiniz an istediğiniz yerde yüksek görüntü kalitesiyle ücretsiz izlemenizi sağlayan tvyo, kullanıcılarına her geçen gün yeni bir hizmet sunmaya devam ediyor. Sektöre yenilik getiren tvyo, iPad uygulamasıyla zengin içeriğine ek olarak; anında bildirim, kumandam ve daha pek çok farklı özelliğiyle de dikkat çekiyor.

tvyo’nun web deneyimi şimdi de iPad’de

tvyo’nun iPad uygulaması ile web üzerinde yapılan her şey iPad’de de yapılabiliyor. Kullanıcılar; takip listelerini yönetebiliyor, üye girişi ya da Facebook login girişi yapabiliyor, en son içerikleri yüksek görüntü kalitesiyle izleyebiliyor. iPhone uygulamasında kullanıcıların severek kullandığı Kumandam özelliği, iPad uygulamasında da kullanılabiliyor.

tvyo iPad uygulamasının en dikkat çeken özelliği, “push notification” (anında bildirim) sayesinde ise kullanıcıların takip listesine aldıkları diziler, tvyo’ya yüklendiğinde ekranda mesaj olarak beliriyor. Böylece yeni eklenen tüm içerikler, tvyo izleyicileri tarafından kolayca takip edilebiliyor.

tvyo’da neler var?

Diziler, programlar müzik klipleri, spor, canlı TV ve daha fazlası! Yerli ve yabancı en popüler diziler, en sevilen programlar, en çok izlenen müzik klipleri, çizgi filmler, maç özetleri, canlı tv keyfinin yanı sıra sevdiğiniz dizinin oyuncularına dair önemli bilgiler ve özel içeriklerle son dakika haberleri de tvyo’da yer alıyor. tvyo’da popüler müzik kliplerinden şampiyonlar ligi maçlarına ve hayatın her alanına dair videolar bulunuyor. Canlı TV’de dilediğiniz kanalı, bilgisayarlarınızda, tabletinizde veya mobil cihazınızda da izleyebilirsiniz. Kısacası tvyo, o anda neyi izlemek istiyorsanız hiçbir ücret ödemeden izleyebileceğiniz bir platform!

tvyo’nun kumandam özelliği sayesinde; TV veya bilgisayar ekranınızı cep telefonunuzdan ve tabletinizden kumanda edebilmenin keyfine varacaksınız.

Kumandam özelliğinden faydalanmak için;

tvyo.com üzerinden video izlerken player’da göreceğiniz kumandam tuşuna basın. Karşınıza 4 haneli bir kod çıkacak.
Cep telefonunuza ya da tabletinize indirdiğiniz tvyo uygulamasının kumandam bölümüne tıklayın ve 4 haneli kodunuzu girin.
Artık mobil cihazınız ile tvyo ekranını yönetebilirsiniz. İstediğiniz videoyu seçip izleyebilir, durdurabilir ve ses seviyesini düzenleyebilirsiniz.

tvyo, iPad uygulamasıyla zengin içeriklere ek olarak; takip listelerini yönetebilir, üye girişi ya da Facebook login girişi yapabilir, en son içerikleri yüksek görüntü kalitesiyle izleyebilirsiniz.iPhone uygulamasında severek kullandığınız kumandam özelliğini, iPad uygulamasında da kullanabilirsiniz.

Web’e içerik eklediği zaman anında iPad üzerinden izlenebilen uygulama aynı zamanda “push notification” (anında bildirim) hizmeti de sunuyor. Bu özellik sayesinde, kullanıcıların takip listesine aldıkları diziler, tvyo’ya yüklendiğinde ekranda mesaj olarak beliriyor. Kullanıcı ayarları sayfasında yer alan tüm bilgilere mobilden ulaşmak isteyenler, detaylı hizmetten faydalanıyor.

Doğuş Yayın Grubu’nun hayata geçirdiği tvyo üzerindeki içerikler, DYG kanalları ile sınırlı değil. DYG kanallarının dışında işbirliği yapılan TV kanalları ile birlikte “tvyo”, sadece bir video izleme sitesi olmaktan çıkıp, farklı kanallara ait içeriklerin tek bir yerde buluştuğu ve yayıncılığa interaktif bir katman ekleyen, zengin bir kullanıcı tecrübesi sunan online video izleme platformu olarak hizmet sunuyor.

tvyo ; Favorilerim ve takip listem özellikleriyle en sevdiğiniz dizileri, programları ve kliplerle ilgili yeni içerikleri sizlere haber veriyor ve sevdiğiniz içerikleri daha kolay takip etmenizi sağlıyor.

tvyo’ya Facebook ve Twitter’la bağlanarak kim ne izliyor öğrenebilir, “Aklında ne varsa söyle” ile tvyo’daki muhabbete katılabilirsiniz.

Yazan 03 Nisan 2013 Çarşamba. Kategori Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME