tvyo’dan bir ilk; Telefonunuz artık kumandanız!

kumandam_gorseli_02_logo.jpgKısa sürede kullanıcılarına sunduğu hizmetlerle adından söz ettiren online video izleme platformu tvyo, yeni ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. tvyo’nun “Kumandam Özelliği” sayesinde kullanıcılar, artık mobil uygulamalar üzerinden de tvyo ekranını kontrol edebiliyor!

Türkiye’de ilk kez “set top box” cihazı olmadan kullanılan “Kumandam Özelliği” ile sektöre yenilik getiren tvyo, telefonunuzu kumandaya dönüştürüyor. Mobil cihazlardan tvyo ekranını yönetmenizi sağlayan bu özellik ile tvyo mobil uygulamalarını indirenler, mobil cihazlarından bilgisayar ekranlarında oynayan videoları kontrol edebiliyorlar, isterlerse değiştirebiliyorlar.

tvyo’yla TV keyfi, yeni özellikleriyle devam ediyor!

Herhangi bir yazılım ve kurulum gerektirmeyen yeni VOD platformu tvyo sayesinde, artık sevdiğiniz programın saatini beklemeye, kaydet tuşuna basmaya ya da başka bir ayara gerek kalmıyor. tvyo’da her türlü ilgi alanına hitap eden tüm içerikler; internetten, mobil cihazlardan ve tabletlerden rahatlıkla izlenebiliyor.

Yazan 30 Ocak 2013 Çarşamba. Kategori Manşet, Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME