“UNO” Artık Cepte

UNO&FRIENDUNO hayranlarına sevindirici haber! Klasik aile kart oyunu geliyor! Gameloft, dijital ve sosyal oyun geliştiricisi Mattel uzun süredir beklenen UNO & Friends oyununu Android ve iPad ve iPhone telefonlar için yayınlamanın heyacanını yaşıyorlar. Android, iPhone, iPad and iPod touch cihazları için uyumlu olacak UNO & Friends sosyal boyut klasik,hızlı ve rekabetçi oyun UNO’ya farklı, yeni, sosyal boyut kazandırıyor. Çoklu platform oyun olma özeliğiyle herkes için hızlı, eğlenceli, oldukça sürükleyici olan UNO & Friends herhangi bir zamanda herhangi bir yerde oynanabilcek hale geliyor.

1971 yılında yaratılan UNO son kırk yıldır arkadaşlar ve aileler arasında en çok sevilen kart oyunu olmaya devam ediyor. 2008’den bugüne UNO 74 milyonu aşan indirilme rakamı sayesinde Gameloft’un en popüler franchiselarından biri olmayı başardı. Uno&Friends tamamen yenilenmiş versiyonunda Wild Draw Fours ve Reverse Cards opsiyonları ile sosyal platformda oynayanları daha da çok kendine bağlayacak.

Yazan 03 Haziran 2013 Pazartesi. Kategori Fotolar, Manşet, Oyun, Son Dakika, Uygulamalar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME