Unutkan iPhone kullanıcıları için yeni uygulama: AutoPark

iPhone_AutoParkFrolicware, AutoPark 1.0 ismini verdiği iPhone uygulamasını kullanıcılara duyurdu. Bu uygulama , arabanızı nereye parkettiğinizi ve parkmetrede ne kadar zaman kaldığını hatırlamanıza yardımcı olacak.

AutoPark, iPhone’un GPS, push notifications (uygulama mesajları) ve multitouch özelliklerinden faydalanıyor. GPS, harita üzerinden arabanızı nereye park ettiğinizi bulmanıza yardımcı olurken, push notifications özelliğini kullanarak, parkmetredeki zamanın dolmasına yakın kullanıcıyı uyaracak. Bildiğiniz gibi Apple’ın en çok eleştiri aldığın konuların başında gelen arka planda uygulama çalıştıramama sorunu “Push Notification” desteği ile bir nebze çözüm getirmişti. Bu özellik sayesinde örneğin MSN vey Skype uygulamaları kapalı dahi olsa, biri size mesaj yazdığından ekranda SMS mesajı gibi gözükebiliyor.

Uygulama, ayrıca park ettğiniz yeri, isterseniz bulunduğunuz yerin bir fotoğrafıyla birlikte arkadaşlarınıza e-mail olarak gönderebilmenize olanak tanıyor. Ek olarak, garajın hangi katına park ettiğinizle ilgili hatırlatma kurabilir, yakındaki benzin istasyonlarını, WC’leri ve bankaları da görebilirsiniz.

iPhone OS 3.0 veya üstü bir işletim sistemi gerektiren AutoPark uygulamasına $5 karşılığında sahip olabilirsiniz.

Yazan 26 Ocak 2010 Salı. Kategori Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME