Uydunet VoleybolTV yayında

Türksat A.Ş. ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) arasında imzalanan anlaşma kapsamında, “İstanbul, Ankara ve İzmir’deki 5 büyük spor salonunda yapılan tüm voleybolmaçları WebTV olarak internetten canlı yayınlanıyor.

İstanbul’daki Burhan Felek ve 50. Yıl Salonları, Ankara’daki Başkent ve Beştepe
Salonları ile İzmir Atatürk Spor Salonu’nda ulusal ve uluslar arası alanda yapılacak bayanlar ve erkekler voleybol karşılaşmalarının tamamı, www.voleybol.uydunet.net internet adresinden WebTV olarak izlenebiliyor.

Türksat A.Ş. tarafından kurulan Uydunet altyapısı maçlar internet üzerinden hem canlı olarak, hem de geriye dönük arşiv kayıtlarından takip edilebiliyor.

Konu ile ilgili olarak, 03 Şubat 2011 Perşembe günü saat 11.00’de TVF Ankara Merkez Ofisi’nde bir basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya TVF Başkanı Erol Ünal Karabıyık ile Türksat A.Ş. Genel Müdürü Dr. Özkan Dalbay ve Türksat A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ali Ok katıldı.

Türksat A.Ş. Genel Müdürü Dr. Özkan Dalbay basın toplantısında yaptığı konuşmada, Türk sporunun yükselen yıldızı voleybola, internetin yükselen yıldızı uydunet olarak destek vermekten mutluluk duyduklarını söyledi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık yaptığı açıklamada, voleybol karşılaşmalarının internet üzerinden yayınlanmasından mutluluk duyduğunu belirtirken, karşılaşmaların geriye dönük dört yıllık karşılaşmalarının arşivden
izlenebileceğini söyledi.

Yazan 04 Şubat 2011 Cuma. Kategori Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME