Vatan Bilgisayar 30.Yıl Kutlamasını Sertap Erener İle Kutladı

vatan bilgisayar kutlamaVatan Bilgisayar, 30. yılını bayramın ilk gecesi Sortie’de, 35 ilden gelen çalışanları, tedarikçileri, müşterileri ve dostları ile birlikte kutladı. 3500 kişinin katıldığı gecede Sertab Erener sahne aldı.

Vatan Bilgisayar’ın, her yıl bayramın birinci günü Türkiye’nin dört bir tarafından gelen çalışanları ile İstanbul’da gerçekleştirdiği Geleneksel Bayram Buluşması, bu yıl 30. yıl şerefine düzenlenen özel bir geceye dönüştü. Türkiye genelindeki 35 ilde bulunan 77 mağazanın çalışanları, müşterileri ve Vatan dostları, Sortie’de bir araya geldiler. Gecede 30. Yıl Ödülleri de sahiplerini buldu.

1983 yılında Elmadağ´da bir oto yedek parçası mağazasında tohumları atılan Vatan Bilgisayar’ın, yenilikleri ve teknolojiyi yakından takip ederek ulaştığı bugünkü konumunun heyecanını ve gururunu taşıyan Vatan Ailesi, Sertab Erener’in sahne aldığı gecede doyasıya eğlendi.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, “Vatan Bilgisayar’ın bugün Türkiye’de elde ettiği başarıda hepinizin emeği var. Bu firmanın kuruluşundan itibaren her aşamasına katkı sağlayan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Vatan mevzubahis ise geri kalan teferruattır.” dedi.

Yazan 15 Ağustos 2013 Perşembe. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME