Vatan Bilgisayar’dan Arena’ya Ödül

Arena_logoTürkiye teknoloji ürünleri sektörünün en yaygın dağıtım şirketlerinden biri olan Arena Bilgisayar, Vatan Bilgisayar’dan “En İyi Teknik Servis Hizmeti Veren Tedarikçi” ödülünü aldı.

Vatan Bilgisayar’ın 27. yılında düzenlediği gecede verilen ödül, Arena’nın dağıtımını gerçekleştirdiği ürünlerde yaşanan teknik problemlere hızlı ve nitelikli bir şekilde çözüm üretmesi dolayısıyla verildi. Arena, 2006 yılında Vatan’dan En Büyük Tedarikçi, 2007 yılında da En İyi Lojistik Sağlayıcısı ödüllerini almıştı.

Arena Bilgisayar Genel Müdürü İzi Kohen konuyla ilgili; “Arena, teknoloji tedarik ağındaki konumu ve şirketin kurulduğu günden beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle Türkiye teknoloji pazarının en yaygın dağıtım şirketidir. 400’den fazla dünya markasının ürünlerini 8.000’in üzerinde aktif satış noktası aracılığıyla tüketiciyle buluşturuyoruz. Üretici ve tüketici ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz çözümler ve sağladığımız katma değer devam edecek.” dedi.

Yazan 28 Aralık 2009 Pazartesi. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME