Verbatim LED aydınlatma ve OLED Avrupa pazarına girdiğini Light + Building 2010 Fuarında duyuracak

verbatim-logoVerbatim, Mitsubishi Chemical Company, LED aydınlatma ve organik LED (OLED) Avrupa pazarına girdiğini Light + Building 2010 Fuarında açıklayacak.

Verbatim Optik, Harici Sabit Diskler ve Flash Bellek veri depolama alanında global bir tüketici markasıdır. Mitsubishi Chemical Corporation hem Japonya’nın en büyük kimya şirketi hem de LED ve aydınlatma  üretimindeki malzemelerle bir dünya lideridir.

Light + Building ziyaretçileri Verbatim standında geleceğin LED aydınlatma ürünlerini ve şirketin kullanıcı avantajları yaklaşımıyla benzersiz tasarıma sahip çok güçlü beyaz LED’ler ile geleceğin aydınlatma sistemleri gösterisini izleyecekler. Ayrıca, kısa bir sure önce duyurulduğu gibi Mitsubishi Chemical Corporation ve Pioneer Corporation şirketlerinin (http://bit.ly/aO00aq) OLED işbirliğiyle geliştirilmiş dünyanın ilk karartılabilir ton ayarlı OLED prototipi sergilenecek. Verbatim’in ilk LED aydınlatma ürünleri bu yıl içinde satışta olacak.

Verbatim EUMEA Genel Müdürü Gary Milner: “Light + Building Fuarında sadece kompakt floresan ışıkları (CFLs) konusunda üstün performans değil aynı zamanda da günümüz piyasasındaki diğer LED aydınlatma ürünlerinden farklı olarak, görünür avantajlar sağlayan LED aydınlatma teknolojisini ortaya çıkaracağız. Amacımız tüketicilere rekabetçi bir fiyatla düşük enerji harcayan daha iyi bir aydınlatma deneyimi sağlamaktır. Veri depolama ürünlerimizde olduğu gibi Ana şirketimiz Mitsubishi Chemical’ın uzun yıllara dayanan teknolojik malzeme ve üretim uzmanlığı sayesinde müşterilerin güvenebileceği bir teknoloji sunacağız.”

Belirli bir ışık çıkışı için, LED ışıklar geleneksel akkor ampullere göre önemli ölçüde daha az güç tüketiyor. Yani, LED ışıklar konvansiyonel kaynaklardan güç sağladığı zaman en düşük CO2 emisyonu oluşturur. Bunların 15 yıla* eşdeğer 50.000 saat kullanım ömrü vardır. Verbatim LED’lerin yapımı için kullanılan Mitsubishi Chemical’ın ham maddeleri GaN (Galyum nitrür) içeren alt katman, enkapsülan ve florofor  da dahil diğer LED teknolojilerine göre daha etkin verimlilik sağlar.

(*10 saat x 365gün baz alınarak hesaplanmıştır.)

Yazan 26 Mart 2010 Cuma. Kategori Kurumsal, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME