Verbatim Pocket Drive – 4,57cm 250GB HDD

PocketDrive_ChristmasDışı  küçük, içi büyük

İstanbul, 28 Aralık 2009 – Verbatim, kolayca bir pantolon veya ceket cebine sığabilecek küçüklükte, şık ve siyah renkli alüminyum gövdeli, 250GB 4,57cm taşınabilir Cep Hard Disk Disk’i piyasaya sunuyor

* Kapasite: 250GB
* Boyutlar: 90 x 64 x 14 mm
* Ağırlık: 85g
* Siyah bağcıklı  taşıma çantası
* Dmailer yedekleme yazılımı
* Sync yazılım

Düzenli olarak büyük hacimli veri taşıma ihtiyacı duyan hekes, güvenli ve kolay taşınabilir çözümler arar. Verbatim, avuç içi ölçüsünde, sadece 85g ağırlığında ve sağlam, koruyucu siyah alüminyum kasalı gövdeye sahip Cep Hard Disk ile bunu gerçekleştirdi.

Pratik yedekleme ve senkronizasyon yazılımı

Küçük boyutlu olmasına rağmen depolama kapasitesi ve görsel faydasının yanısıra, Cep Hard Disk yedekleme ve senkronizasyon yazılımı yüklü olarak sunulur. Örneğin ev bilgisayarı ile harici sabit sürücü arasında Verbatim Sync yazılım verinin kolaylıkla senkronize olmasını sağlarken,.Dmailer yedekleme yazılımı veri şifreleme ile yedekleme için kullanılır. Sync yazılım her türlü dosya ile çalışır ve posta kutuları ve  tarayıcıda kaydedilen.sık kullanılan web sitesi detaylarınının senkronizasyonunu sağlar.

Cep Hard Disk, Windows 7, Vista ve XP işletim sistemleriyle uyumludur. Veri transfer edilirken sürücünün önündeki  mavi LED ışığı yanarak güvenli veri transferi sağlar.

Verbatim EUMEA HDD İş Geliştirme Müdürü Kai Miroschnik: “Bizim Cep Hard Disk ile büyük depolama kapasitesine sahip, kompakt, sağlam ve şık bir cihaza ihtiyaç duyan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyoruz” dedi.

Fotoğraflara aşağıdaki linklerden ulayabilirsiniz:

http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PocketDrive_Christmas.jpg

http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/pocket_drive.jpg

http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PocketDrive_package.jpg

http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PocketDrive_ManJacket.jpg

http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PocketDrive_Handbag.jpg

http://newsletter.komm-passion.de/newsletter/verbatim/PocketDrive_desktop.jpg

Yazan 29 Aralık 2009 Salı. Kategori İnceleme, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME