Verbatim’den SecureSave DVD 

Verbatim_SecureSaveDVDVerbatim’in yeni SecureSave DVD’si 256-bit AES şifreleme yazılımını kullanarak dosyaları kaydedip koruyan kaydedilebilir bir DVD. Veri disk üzerinde güvenle saklanabilir ve diskin içeriğine yetkisiz erişim ergellenerek güvenle taşınabilir. DVD’ler 5’li paketler halinde 1,5 TL +KDV fiyatla perakende mağazalarında satışa sunulacak.

İster profesyonel kullanım olsun ister özel kullanm, hiçkimse kayıtlarının veya özel veri arşivinin başkalarının eline geçmesi fikrinden hoşlanmaz. Bu düşünce, finansal veriler, yeni ürün tasarımları, planlar, yasal sözleşmeler, resimler, isim ve adres listeleri gibi temel olarak, özel veya gizli sayılabilen her şey için geçerlidir. Son yıllarda dünya çapındaki basında bu tarz kaybolmuş veri veya sonradan kaybolan ve kötü amaçlı kullanılan veri örnekleri haber olarak yer almıştır.

SecureSave DVD 256-bit AES şifreleme yazılımı zorunlu bir güvenlik şifre kullanımı ile kaydedilmiş verilere yetkisiz erişimi engeller. Her DVD-R 4.5GB depolama kapasitesine sahiptir. DVD’de yüklü yazılım ile kaydedilen verilerin şifreleme sürecinin otomatik olarak kolayca başlamasını sağlar. SecureSave DVD’ler çoklu oturum kayıt imkanı da sunar. Çeşitli oturumlar üzerinden yazılan verileri 4.5GB’a kadar yükler.

Verbatim EUMEA Optik Pazarlama Müdürü Torsten Leye: “Bizim SecureSave DVD, önemli verileri arkadaşlarına veya iş ortakların göndermek isteyen ve sonradan kaybolma endişesi taşımak istemeyen kullanıcılar için en ideal çözümdür” diyor.

Yazan 30 Ocak 2010 Cumartesi. Kategori Donanım, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME