Vodafone Arena’nın açılış kampanyası ödüle doymuyor

 

Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Arena’nın açılışı için tasarlanan iletişim kampanyası “Çok Bekledik Be Abi!”, son 1 yılda Türkiye’nin en itibarlı 3 pazarlama ödülü programından büyük ödülle dönerek önemli bir başarıya imza attı. Kristal Elma ve Felis Ödülleri’nde Büyük Ödül’e layık görülen “Çok Bekledik Be Abi!”, son olarak Effie Türkiye 2017 Ödülleri’nde Altın Effie aldı. Vodafone Arena’nın açılışına kadar geçen 2,5 yıllık bekleme sürecinin gerçek hikâyelerden ilham alınarak anlatıldığı “Çok Bekledik Be Abi!” bir yılda toplam 9 ödülün sahibi oldu.

Beşiktaş JK ile Türk spor tarihinin en büyük sponsorluk anlaşmasına imza atan Vodafone’un Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Arena’nın açılışı için hazırladığı “Çok Bekledik Be Abi!” iletişim kampanyası ödüle doymuyor. Vodafone Arena’nın açılışına kadar geçen 2,5 yıllık bekleme sürecinin gerçek hikâyelerden ilham alınarak anlatıldığı “Çok Bekledik Be Abi!” son bir yılda Türkiye’nin en itibarlı 3 pazarlama ödülü programından büyük ödülle dönerek önemli bir başarıya imza attı. 2016 yılında Kristal Elma Ödülleri’nde “Medya” kategorisinde, Felis Ödülleri’nde de “Sponsorluk” kategorisinde Büyük Ödül’e layık görülen “Çok Bekledik Be Abi!”, son olarak Effie Türkiye 2017 Ödülleri’nde “İtibarla Büyüyenler” kategorisinde Altın Effie aldı.

Pazarlama ödüllerinin gözdesi

“Çok Bekledik Be Abi!” kampanyası son 1 yılda toplam 9 ödüle layık görüldü. 2016 yılında Kristal Elma’da “Medya” kategorisinde Büyük Ödül, “Medya Kullanımı / Sponsorluk Uygulaması” kategorisinde Kristal Elma Ödülü ve “Kültür ve Sanat, Spor, Hobi” kategorisinde Bronz Ödül alan “Çok Bekledik Be Abi!”, aynı yıl Felis Ödülleri’nde“Sponsorluk” kategorisinde Büyük Ödül ve Birincilik Ödülü, “Film / Spor İletişimi” kategorisinde Başarı Ödülü ve “Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü, Entegrasyon / Entegre Kampanya” kategorisinde Başarı Ödülü’nün sahibi oldu. Bu yıl da başarısını sürdüren “Çok Bekledik Be Abi!”, Effie Türkiye 2017 Ödülleri’nde “İtibarla Büyüyenler” kategorisinde Altın Effie ve “Turizm, Eğlence, Spor” kategorisinde Bronz Effie aldı.

Engin Aksoy: “Vodafone Arena için inovatif projeler yapmayı sürdüreceğiz”

Beşiktaş JK sponsorluğu kapsamında çok güçlü bir pazarlama ve iletişim planıyla Beşiktaş JK ve Vodafone Arena markalarına önemli yatırımlar yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy şunları söyledi:

“Her evresini inovatif bir bakış açısıyla tasarlayarak hayata geçirdiğimiz iletişim çalışmalarımızla, Beşiktaşlı taraftarlara daha fazla değer katmayı amaçlıyoruz. Taraftarların sürekli gelişen ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, onları etkileşime geçirecek şekilde doğrudan iletişimi mümkün kılan projeleri önceliklendirerek uzun soluklu bir iletişim planı yürütüyoruz. İletişim çalışmalarımızda taraftar ile bağ kurmaya özen gösteriyoruz. Vodafone Arena için hayata geçirdiğimiz iletişim projelerinin son bir yılda Türkiye’nin önde gelen pazarlama ödüllerinde büyük ödüle layık görülmesinden mutluluk duyuyoruz. Vodafone olarak, Beşiktaş JK ile kurduğumuz gönül birliği doğrultusunda taraftarların hayatına değer katacak ürün ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

Vodafone Arena reklamlarına 32 ödül

Vodafone Türkiye’nin Vodafone Arena için hazırladığı diğer iletişim kampanyaları da reklam ve pazarlama dünyasından tam not aldı. “Bu Koltuklar Şahit”, “Stat Abi”, “Vodafone Arena Geri Sayım”, “Gerçek Sponsorlar”, “Anılar Sahada”, “Desibel”, “Aşk” temalarıyla hazırlanan kampanyalar; Kristal Elma, Felis ve Effie Ödülleri’nde son 1 yılda toplam 32 ödüle layık görüldü.

Yazan 26 Mayıs 2017 Cuma. Kategori Güncel, Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME