Vodafone İle Çiftçiler Rahat Rahat Konuşacak

Vodafone, şekerbank Kullanıcıların ihtiyaçlarına odaklanarak, onları destekleyen en ileri mobil iletişim çözümlerini Türkiye’ye getiren Vodafone hizmetlerine devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde üçünü yaşını kutlayan Vodafone Çiftçi Kulübü ile “çiftçinin daima yanında” yer alan Vodafone Türk çiftçisi için öncü kampanyalarına devam ediyor. Vodafone ve Şekerbank işbirliği ile düzenlenen “Tüm yıl konuş, hasat zamanı öde” kampanyası ile Şekerbank’tan kredi kullanan tüm çiftçiler Vodafone cep telefonu faturalarını aylık olarak değil senede bir kere hasat zamanı ödeme imkânına kavuşuyor.

Türkiye’de bankacılık ve GSM sektörlerinde bir ilk oluşturan kampanyadan yararlanan binlerce çiftçi, ürünlerini sattıkları zaman dertsiz ve faizsiz şekilde faturalarını ödeyerek iletişim ihtiyaçlarında rahat bir nefes alıyor.

Telefon faturasını sıfır faizli “şeker gibi kredi” ile ödeme olanağı

“Tüm yıl konuş, hasat zamanı öde” kampanyasından yararlanmak isteyen çiftçilerin tek yapması gereken, Vodafone telefon faturasını ödemek için Şekerbank’a otomatik ödeme talimatı vermek. Şekerbank, kampanyaya katılan çiftçilerin telefon faturalarını yıl boyunca her ay Vodafone’a ödüyor. Çiftçiler ise ödenen ayların toplu faturasını, aldığı kredinin geri ödemesi için belirttiği hasat zamanında, yani yılda bir kere, üstelik faizsiz ödüyor. Bu hizmet, Şekerbank’ın çiftçilere önemli bir hizmeti olan Hasatkart alt yapısı üzerinden gerçekleşiyor. Vodafone böylelikle çiftçilere telefon faturalarını ödemek için Şekerbank’tan sıfır faizli kredi sağlamış oluyor.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Vodafone Türkiye olarak bundan 3 yıl önce ‘Türk tarımına nasıl hizmet ederim’ sorusundan yola çıktık. Yanıtımız, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın da desteğiyle bir sosyal iş modeli olarak hayata geçirdiğimiz Vodafone Çiftçi Kulübü oldu. Bu programı sunduğumuz zaman çiftçilerimiz için hemen hemen hiç mobil iletişim hizmeti yoktu. Vodafone Türkiye olarak, hem ülkemizde hem de Vodafone’un faaliyet gösterdiği ülkeler arasında bir ilk olan bu projeye imza attık ve çiftçinin daima yanında yer alacağımız söyleyerek Vodafone Çiftçi Kulübü’nü hayata geçirdik. Bu yolda öncülük ettiğimiz ve mobil iletişim hizmetlerinden azami şekilde faydalanmalarını sağlamak üzere attığımız bu adımdan çok memnunuz. Şekerbank işbirliği ile ‘Tüm Yıl Konuş, Hasat Zamanı Öde’ kampanyası ile de çftçilerimiz için hem bankacılık hem mobil iletişim sektöründe bir ilke imza attık. Öncü hizmetlerimizle çiftçilerimize desteğimiz devam edecek.”

Yazan 12 Mayıs 2013 Pazar. Kategori Ekonomi, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME