Vodafone Mobil Teknoloji ile 500 Milyar İhracat Hedefliyor

Ebru OzgucTürkiye İhracatçılar Meclisi’nin Vodafone Türkiye işbirliğiyle başlattığı TİM AKADEMİ 2023 seminerleri kapsamında ihracatçı şirketler eğitim seminerleri almayı sürdürüyor. Vodafone Türkiye’nin iletişim çözüm ortağı olduğu TİM AKADEMİ 2023 programı kapsamında Vodafone da ihracatçılara Türkiye 2023’te hedeflenen 500 milyar dolar ihracat vizyonu doğrultusunda mobil teknolojilerin ticaretteki yerini anlatan bir seminer verdi.

2023’te 500 milyar dolar ihracat hedefine kilitlenen Türkiye ihracatçılarına strateji ve vizyon katkısı sunmak için Vodafone Türkiye desteğiyle Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından düzenlenen TİMAKADEMİ 2023 seminerleri devam ediyor.
Seminerler kapsamında Vodafone Türkiye, ihracatçılara mobil iletişimin geleceğini ve mobil ticaret imkânlarını anlatarak, 2023 vizyonuna ulaşmaya çalışan Türkiye’nin bu hedefte mobil ufkunu geliştirmeyi amaçlıyor. TİMAKADEMİ 2023 seminerlerinin bugün düzenlenen ve makine, iklimlendirme ve sanayi sektörüne yönelik oturumunda konuşan Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlama Direktörü Ebru Özgüç, ihracatta yaklaşık yüzde 60 paya sahip KOBİ’lerin verimlilik ve inovasyon merkezinde katma değer yaratmasıyla küresel rekabetçiliklerini güçlendirmelerinin mümkün olabileceğinin altını çizdi.

Ebru Özgüç: “İhracatçı şirketlerin ‘işlerine özel’ çözümler üreterek rekabetçiliklerini artırıyoruz”

Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlama Direktörü Ebru Özgüç seminerde yaptığı konuşmada konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Giderek küçülen, yakınlaşan, birbirine daha bağlantılı hale gelen ve bu nedenle rekabet ortamının giderek küreselleştiği yeni dünya düzeninde, Türkiye’nin sürdürülebilir büyümesi ve kalkınmasının, kuşkusuz ihracat kapasitesini artırması ile doğru orantılı olacağına inanıyoruz. Vodafone olarak global bilgi birikimimizi, uzmanlığımızı ve tüm kaynaklarımızı bu önemli potansiyeli hayata geçirmek üzere seferber ediyoruz. 70’i aşkın ülkedeki operasyonlarımızdan aldığımız güç ile Türkiye’deki iş ortaklarımızın işlerine yenilik katacak ve işlerine özel servisler üreterek ve yurtdışı iletişim maliyetlerini düşürerek, küresel rekabet gücü kazanmalarına ve yurtdışına açılmalarına katkı sağlıyoruz. Bu amaç için, yurtdışıyla iş yapan firmalara tasarruf sağlayacak ‘İş Ortağım Dış Ticaret Destek Paketi’ni sunduk. 2023 hedefine doğru tüm yerli girişimcilerin stratejik iletişim ortağı olmak üzere hareket ediyoruz. İş Ortağım Dış Ticaret Destek Paketi’nde ihracatçılar Türkiye’den tüm dünyayı ararken aynı fiyata iki kat konuşuyor. Tüm şirketler yurtdışında kullanımda avantajlı paketlerden faydalanıyor. Bununla birlikte, Makineler Arası İletişim (M2M) teknolojilerinde 20 yıllık global tecrübemizle Vodafone İş Ortağım çatısı altında M2M hizmetleri veriyoruz. M2M ile filo kontrol, uzaktan bakım, enerji yönetimi ve sayaç takip, varlık yönetimi çözümleri sunuyoruz. Tedarikçi kalitesinin geliştirilmesi, üretim planlaması, dağıtım ve lojistik takibi, envanter yönetimi, performans şeffaflığı, iş gücü girdi optimizasyonu sağlanabiliyor. Vodafone Locate hizmetiyle yurt içi ve yurtdışındaki ekipler kolayca takip edilebiliyor. Vodafone Türkiye olarak, Türkiye 2023 hedefine ulaşma yolunda atılmış çok önemli bir adım olarak gördüğümüz TİM AKADEMİ 2023’e İletişim Çözüm Ortağı olarak katkı sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz.”

Yazan 03 Haziran 2013 Pazartesi. Kategori Ekonomi, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME