Vodafone, SGK Bilgilerini Cebinize Taşıyor

Vodafone -LogoVodafone Türkiye, Sosyal Güvenlik Kurumu işbirliğiyle, kurum ile ilgili tüm detayları tek mesajla vatandaşların cebine taşıyor. Sosyal Güvenlik Haftası’nda hizmete sunulan “SGK Servisi” ile milyonlarca vatandaş, kendilerine ait prim borçları, toplam hizmet günü, emekli aylığı tutarı, sağlık hizmetleri gibi sosyal güvenlikle ilgili birçok ayrıntılı bilgiyi SMS aracılığıyla cepten takip edebiliyor.

Abonelerinin mobil iletişimin nimetlerinden gönül rahatlığıyla faydalanarak yaşam kalitelerini artırmaları için mobil teknolojiyi kolay, anlaşılır ve kesintisiz ulaşılabilir hale getirmeye odaklanan Vodafone Türkiye, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yaptığı işbirliği sayesinde milyonlarca vatandaşın, sosyal güvenlik bilgilerine en kolay yoldan ulaşmasını sağlıyor.

Vatandaşlar, 13-19 Mayıs tarihleri arasında devam edecek Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında hizmete giren SGK Servisi’nden faydalanarak, prim borçları, toplam hizmet günü, emeklilik hakkıyla ilgili bilgiler, emekli aylığı tutarı, muayene katılım tutarı, sağlık hizmetleri gibi kişisel sosyal güvenlik bilgilerine kolayca erişebiliyor.

Sosyal güvenlik bilgileriyle ilgili tüm detayları SMS ile cebe taşıyan SGK Servisi’ni kullanmak için 5502’ye SGK yazıp mesaj göndermek yeterli. Servis dâhilinde verilen bilgiler sadece 1 TL olarak ücretlendiriliyor.

Servis ve kısa kodlarla ilgili bilgiye http://www.sgk.gov.tr/ sayfasından ulaşılabiliyor.

Gökhan Öğüt: “Mobil teknolojilerle daha kolay bir hayat sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz”

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Öğüt, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Artık mobil iletişim teknolojileri sayesinde insanlar ihtiyaç duydukları bilgilere anlık olarak ve kolayca ulaşmak istiyor. Biz de Vodafone Türkiye olarak, dünya kalitesinde teknolojiyi abonelerimiz için kolay, kesintisiz ve eşit şekilde erişilebilir kılmak adına, ihtiyaç odaklı, yenilikçi ürün ve hizmetler sunuyoruz. Bu hedefle, Sosyal Güvenlik Kurumu işbirliğiyle hayata geçirdiğimiz ‘SGK Servisi’mizi Sosyal Güvenlik Haftası’nda abonelerimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. ‘SGK Servisi’miz ile abonelerimizin sosyal güvenlikle ilgili ihtiyaç duydukları tüm bilgilere etkin bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Önümüzdeki dönemde de herkesin bilgiye erişim hakkını sağlayabilmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Yazan 14 Mayıs 2013 Salı. Kategori Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME