Vodafone üç ödül

2010 yılında müşteri memnuniyeti ve ciro pazar payındaki artışını sürdüren Vodafone Türkiye, yürüttüğü reklam ve pazarlama uygulamalarının başarısını aldığı üç önemli ödülle daha tescilledi. IAB Türkiye tarafından gerçekleştirilen, en iyi interaktif reklamcılık uygulamalarını geliştiren ekip ve markaların ödüllendirdiği, ülkemizde bu yıl ilk kez düzenlenen Mixx Awards 2010’da (Marketing Intelligence and Excellence) Vodafone Türkiye iki kategoride üç ödül aldı. Mobil Pazarlama Ajansı Mobilera’nın yaratmış olduğu kurgu ve kampanya yönetimi doğrultusunda Kraft Foods Türkiye ile birlikte gerçekleştirilen “Tamam mı, Devam mı?” kampanyası ile Mobil Platform kategorisinde Altın Mixx, Dijital Entegrasyon kategorisinde Gümüş Mixx ödülü alan Vodafone, Oyunlar kategorisinde de “Çevir Kızı Yanmasın” ( www.cevirkiziyanmasin.com) ile Gümüş Mixx ödülüne layık görüldü.

Mixx Awards kapsamında, interaktif pazarlama kampanyaları stratejiden yaratıcı çalışmaya ve uygulamaya, medya planlamasından entegrasyona, verimlilikten yatırımın geri dönüşüne kadar tüm katmanlarıyla; reklam verenler, reklam ve medya ajansı yöneticileri, yayıncılar değerlendirildi. Vodafone Türkiye, kazandığı bu üç ödülle birlikte yarışmanın Avrupa etabı olan Mixx Europe’a katılmaya hak kazanmış oldu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt şunları söyledi: “Teknoloji sektöründeki hızlı gelişmeler yeni mecraları oluşturdu. Bu da doğal olarak yeni pazarlama stratejilerinin oluşturulması gerekliliğini ortaya çıkardı. Mobil teknolojideki gelişmeler, pazarlama stratejilerinin daha birey merkezli bir yapıya dönüşmesini gerekli kıldı, bu da interaktiviteye çok büyük önem kazandırdı. Bu dinamik yapıyı anlayabilmek için de Mixx Awards gibi üst düzey etkinlikler büyük önem taşıyor. Bir yandan reklam verenlere daha iyi uygulamalar geliştirme konusunda motivasyon sağlarken, bir yandan da başarılı uygulamaların ödüllendirilmesi anlamında oldukça önemli bir organizasyon oldu. Türkiye’de bu yıl ilk kez düzenlenen bu organizasyonda üç ödül birden almanın mutluluğunu Vodafone ailesi olarak yaşarken, bu başarıda payı olan herkesi kutluyorum.”

Yazan 06 Aralık 2010 Pazartesi. Kategori Ekonomi, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME