Vodafone’dan İzmir’e özel tarife

Vodafone; Ege’nin incisi İzmir’e, özel bir kampanya ile sesleniyor. 10 tane “İlk Adım” ana sınıfı açarak okul öncesi eğitimde İzmir’e destek olan, son 2 yılda satış noktalarının sayısını yaklaşık 2 katına çıkartan ve tüm baz istasyonlarını 3G destekli hale getiren Vodafone, şimdi de İzmir’e özel “Cep 35” kampanyasını başlatıyor. 21 Nisan 2011’e kadar sürecek olan kampanya ile 35 TL’ye hem Her Yöne 500 dakika, hem de 1 yıl boyunca Vodafone’lular ile ücretsiz ve limitsiz konuşma imkanı sunuluyor.

Vodafone, şimdi de İzmir’e özel “Cep 35” kampanyasını hayata geçiriyor. İzmirlileri çok uygun fiyatlarla özgürce konuşturma hedefiyle yola çıkan Vodafone, İzmir’e özel Cep 35 kampanyası ile bireysel faturalı hat sahiplerine ayda sadece 35 TL’ye hem Her Yöne 500 dakika, hem de 1 yıl boyunca Vodafone’lular ile ücretsiz ve limitsiz konuşma imkanı sunuyor. Kampanyaya katılım 21 Nisan 2011’e kadar sürüyor.

Yıl içerisinde birçok sürpriz ürün ve etkinlikle İzmir’lilerin yanında olmaya devam edeceklerini belirten Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt şunları söyledi: “Vodafone Türkiye olarak İzmir’e çok büyük önem veriyoruz. Şimdi memleketim İzmir’e verdiğimiz önemi çok daha somut bir biçimde ortaya koyan Cep 35 kampanyamızı sunuyoruz. Bu kampanya ile İzmirlilerin de hayatını kolaylaştırmayı, kaliteli mobil iletişim hizmetlerini en uygun fiyatlarla onlara sunmayı hedefliyoruz.”

Daha önce 10 tane “İlk Adım” sınıfı açarak okul öncesi eğitimde İzmir’e destek olan Vodafone geçen 2 yıl içerisinde,  satış noktalarının sayısını il dahilinde yaklaşık 2 katına çıkartmış ve tüm baz istasyonlarını 3G destekli hale getirmişti.

Yazan 29 Ocak 2011 Cumartesi. Kategori Ekonomi, Kampanya, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME