Wargaming 15 Yılda 15 Ofis

Wargaming logoDünyanın önde gelen ücretsiz devasa online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, Japonya’nın Tokyo kentinde açılan yepyeni ofisiyle küresel yayıncılıkta daha da genişleyeceğini ilan etti. Tokyo ofisi, firmanın küreselde 15. ofisi olacak ve bu açılışı daha da özel yapan, firmanın bu yıl 15. kuruluş yıl dönümünü kutluyor olması.

Yeni ofis, Japonya’da da oldukça popüler olan World of Tanks için yayıncılık, pazarlama, PR, müşteri hizmetleri ve müşteri destek bağlamlarında operasyonlara sahip olacak.

Wargaming CEO’su Victor Kislyi “Wargaming, küresel anlamda büyümeye devam ederken, Japon pazarının önemini yadsımamız mümkün değildi” diyerek görüş bildirdi: “Dünyanın en önemli video oyun pazarlarından biri olmasının yanında, ücretsiz oyunların sürekli büyüdüğü ve sınırlarını kırdığı bir yer.”

Kislyi: “Tokyo ofisine, oyuncularımıza tartışmasız en iyi servisi sunabilmek hedefiyle, ülkenin en iyilerini alacağız.” diyerek iddialı sözlerini sürdürdü.

“Ücretsiz oyunlar pazarındaki başarısını giderek büyüten Wargaming ailesinin bir parçası olmak gerçekten heyecan verici” diyen Wargaming Japonya Genel Müdürü Yasuhiro Kawashima, sözlerine şöyle devam etti: “Wargaming’in Japonya’daki varlığını şimdi ve gelecekte giderek büyütmek için sabırsızlanıyoruz.”

Bu heyecan verici duyuruyla birlikte Wargaming Japonya, dünyanın her yerinden yetenekli profesyonelleri takıma katılmaya davet ediyor.

Yazan 03 Haziran 2013 Pazartesi. Kategori Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME