Wargaming Gamescom 2013’te!

WARGAMING.NET_LOGO_WhiteWargaming, Köln / Koelnmesse’de 21-15 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan dünyanın en büyük dijital eğlence fuarı Gamescom 2013’e katılacağını duyurdu.

Wargaming CEO’su Victor Kislyi, konuyla ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu: “Geçtiğimiz sene Wargaming, dağıttığı hediyeler, World of Tanks ve World of Warplanes’in oynanabilir versiyonlarıyla gamescom’a damgasını vurmuştu. Bu sene, World of Tanks: Xbox 360 Edition ve pek çok eSpor etkinliğiyle bunu bir adım daha öteye taşıyacak ve gamescom 2013’te de ses getireceğiz.”

Wargaming, Salon 8.1 Stand A-030’da 700m2’lik bir alana sahip olacak. Katılımcılar, bu alan içinde canlı sahne şovları ile eğlenebilecek, geliştiricilerle soru-cevap etkinliklerinde yer alabilecek ve World of Tanks: Xbox 360 Edition’ı görme ve oynama şansı elde edebilecekler. Bunun haricinde firma, Alienware oyun bilgisayarlarından Razer ve Logitech ekipmanlarına kadar pek çok ödül dağıtacak ve şanslı konuklarını evlerine elleri dolu gönderecek.

Tüm bunların yanı sıra eSpor hayranları, amatör turnuvalarda yer alabilecek ya da profesyonellerin cesurca dövüştüğü üst düzey maçları izleyebilecekler. WCG 2013 World of Tanks Ulusal Finalleri, Perşembe ve Cuma günleri Wargaming alanında; Wargaming.net Ligi Sezon Finalleri ise Wargaming partneri ESL’in alanında gerçekleştirilecek.

Bu yıl gamescom’a katılamayan oyuncular da üzülmesinler zira gamescom 2013’te gerçekleştirilecek olan tüm Wargaming aktiviteleri canlı olarak yayınlanacak. Almanca, İngilizce ve Rusça olarak yapılacak olan yayında, dileyen izleyiciler canlı sohbete de katılabilecekler.

Yazan 01 Ağustos 2013 Perşembe. Kategori Her Şey!, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME