Wargaming’in merakla beklenen MMO’su Yolda

WARGAMING.NET_LOGO_WhiteDünyanın önde gelen MMO geliştirici ve yayıncılarından Wargaming, merakla beklenen uçak savaş MMO’su World of Warplanes’in CIS ülkeleri için 25 Eylül 2013’te resmi olarak çıkacağını bugün duyurdu. Oyunun final sürümü, Kuzey Amerika ve Avrupa’da ise 26 Eylül’de yayınlanacak.
“Oyunun açık beta’sının erişilebilir olduğu iki ay içerisinde pek çok ilerleme kaydettik.” diyen geliştirme direktörü Oleg Gotynyan, sözlerine şöyle devam etti: “Kapalı ve açık beta süresince bizlerle birlikte olan ve fikirlerini bizlerle paylaşan kullanıcılara da sonsuz teşekkür ediyoruz. Oyunun son hâlini almasında bizlere çok yardımcı oldular. Bu final sürümünün, MMO ve uçak savaş oyunu hayranlarına unutamayacakları deneyimler yaşatmasını umuyoruz.”

Bugüne kadar üç milyona yakın kayıtlı beta oyuncusuna ve 202 milyon’dan fazla toplam uçak savaşına sahne olan World of Warplanes ‘in final sürümünde, Birleşik Devletlerden, Almanyadan, Rusya, Japonya ve yeni açıklanan İngiliz savaş uçaklarıyla birlikte 100’ün üzerinde farklı uçak bulunacak.

Yazan 26 Ağustos 2013 Pazartesi. Kategori Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME