Wargaming’ten World of Tanks Stüdyosuna Gezi Ödülü

Wargaming LogoÖnde gelen free-to-play DVO geliştirici ve yayıncısı Wargaming, şirketin 15. yıl dönümünü kutlamak için özel bir turnuva yapılacağını duyurdu. Turnuva Avrupa, Kuzey Amerika, Rusya, Güney Kore, Güneydoğu Asya, Çin ve Vietnam’ın dâhil olduğu dünyanın önemli bölgelerinde yapılacak. Bölgelerin kazanan takımları ise, Minsk’teki (Belarus) World of Tanks geliştirme stüdyosuna tüm masrafların Wargaming tarafından karşılanacağı bir gezi ile ödüllendirilecek.

Klasik 7 vs. 7 eSpor formatını takip eden turnuvalar Mayıs’ta başlayacak. Final karşılaşmaları ise Haziran’ın sonunda gerçekleştirilecek. İkinci ve üçüncü olan oyuncular da elleri boş gönderilmeyecek; çabalarının karşılığını, devasa oyun içi altın ödülleriyle alacaklar.

Konu hakkında Wargaming eSpor başkanı Alexey Kuznetsov’un açıklamaları ise şu şekilde: “Bu, dünyanın dört bir yanındaki takımlar için World of Tanks’in en iyisi olduklarını gösterme fırsatı. Kazanan takımları Belarus’ta ağırlamak ve favori oyunları World of Tanks’in yapımını yakından göstermek için sabırsızlanıyoruz.”

Yazan 20 Mayıs 2013 Pazartesi. Kategori Kampanya, Manşet, Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME