WD yeni solid state sürücülerini satışa sundu

asdWD, firmanın ilk tüketici-odaklı solid state sürücülerini (SSD) yeni WD SiliconEdge 2.5-inç SSD ailesiyle birlikte dağıtımına başladığını duyurdu. WD SiliconEdge Blue SSD’ler, hızlı okuma/yazma ve yüksek SSD kapasiteleri sunar ve yüksek performans ve tak-çalıştır uyumluluğu isteyen, okuma yoğunluklu uygulamalarda onları ideal depolama çözümü yapar.

WD SiliconEdge Blue SSD’leri, 256 Gigabayt (GB)’a kadar kapasiteye sahip, doğal SATA 3.0 gigabit /saniye (Gb/s) arabirimine ve 250 megabayt /saniye (MB/s)’ye kadar okuma hızı ve 170 MB/s’ye kadar yazma transfer hızına sahiptir. Hızlı ve zorlu koşullara dayanıklı,  WD SiliconEdge Blue SSD’leri, uygulama performansını hızlandırır ve düşmeler, şoklar ve sarsılmalar için tolerans sağlar, aynı zamanda sessizdir ve çalışırken daha az enerji tüketir.

WD’nin Solid State depolama iş ünitesi genel müdürü ve kıdemlı başkan yardımcısı olan Michael Hajeck, “WD SiliconEdge Blue ürün ailesinin gelişmesi, WD’nin tasarım, yüksek güvenilirliğe sahip ürünlerin üretimi ve firmanın dünya çapında satış ve dağıtım ağı konularındaki yoğun deneyimi sayesinde, OEM’ler, teknoloji meraklıları, oyuncular ve yol savaşçılarının SSD teknolojiyi kabul etmesi için kaldıraç vazifesi görecek,” dedi. “En yüksek performansı talep eden tüketiciler, WD’nin SiliconEdge Blue SSD’lerinin tüm ihtiyaçlarını karşıladığını görecekler.”

Yeni WD SiliconEdge Blue ürün ailesi, WD’nin yoğun fonksiyonel sağlamlık test süreçlerini geçti, ki bu WD SiliconEdge Blue SSD’lerinin, sektörün en yüksek veri bütünlüğü, güvenilirliği ve standartlara uyumluluğundan emin olmak için, 130,000 saatten daha fazla test edildiği anlamına geliyor. Hem okuma yoğunluklu istemci / tüketici uygulamaları ve yazma yoğunluklu, 24/7 OEM uygulamları için tasarlanmıştır. WD’nin yeni çoklu-seviye hücresi (multi-level cell – MLC), maksimum sürücü performansı ve dayanıklılığı ile kolayca tak ve çalıştır uyumluluğu için, gelişmiş yıpranma-düzleştirmesi ve hata düzeltme kontrolü, aynı zamanda TRIM ve NCQ (Native Command Queuing) komut desteği gibi SSD’lerin patentli ve patent bekleyen teknolojilerine dayanır.

Yazan 11 Mart 2010 Perşembe. Kategori Donanım, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME