“Webrazzi Gündem Toplantıları”, sosyal medyayı mercek altına alıyor!

ArdaKutsalİnternet alanında Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmeleri inceleyerek analiz eden Webrazzi, internet ve teknoloji profesyonellerini “Webrazzi Gündem Toplantıları”nda bir araya getirmeyi sürdürüyor. Toplam 10 farklı konunun uzmanlar eşliğinde masaya yatırılacağı toplantıların ikincisi, 27 Ocak Çarşamba günü sosyal medya konusunu işliyor.

Türkiye ve dünyada internet alanında yaşanan gelişmeleri inceleyen ve analiz eden Webrazzi, 2010 yılının Ocak ayında başlattığı, internet ve teknoloji profesyonellerini bir araya getiren “Webrazzi Gündem Toplantıları”nın ikincisinde sosyal medya konusunu ele alıyor. 27 Ocak 2010 Çarşamba günü düzenlenecek olan ikinci Webrazzi Gündem Toplantısı’nda, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de günlük hayatın ve dijital pazarlamanın vazgeçilmez bir parçası haline gelmekte olan sosyal medya tüm yönleriyle mercek altına alınıyor.

Değişen internet kültürünü yakından tanıma, sosyal medyanın marka yönetimi ve pazarlama alanlarında yarattığı değişimi anlama ve geleneksel medya boyutunda sosyal medyanın etkilerini değerlendirme fırsatı sunan toplantı, sektörün ileri gelen isimlerini katılımcılarla buluşturuyor. Promoqube Genel Müdürü Özgür Alaz’ın rakamlarla sosyal medyayı anlatacağı etkinlik kapsamında “Sosyal medya tehdit mi, fırsat mı?” ve “Sosyal medyasız pazarlama olur mu?” konularının tartışılacağı iki önemli panel de düzenleniyor.

Webrazzi Kurucusu ve Crenvo Danışmanlık Genel Müdürü Arda Kutsal’ın moderatörlüğünde gerçekleştirilecek olan “Sosyal medya tehdit mi, fırsat mı?” panelinde Radikal Gazetesi Teknoloji Editörü M. Serdar Kuzuloğlu ve Project House Kurucu Ortağı Serhat Akkılıç gibi önemli isimler konu hakkındaki görüşlerini katılımcılarla paylaşıyor.

Sosyal medyasız pazarlama olup olmayacağı konusunun İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Fatoş Karahasan’ın moderatörlüğünde tartışılacağı ikinci panelin panelistleri ise Genna Ajans Başkanı A. Selim Tuncer, 4129 Ajans Başkanı Alemşah Öztürk ve THY E-Ticaret Müdürü, İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA Programları Öğretim Görevlisi Yüce Zerey’den oluşuyor.

Toplantı programı  ise şöyle:

08:30 – 09:30  Kayıt
09:30 – 10:00 Rakamlarla sosyal medya
Özgür Alaz, Promoqube Genel Müdürü
10:00 – 11:00 “Sosyal medya tehdit mi, fırsat mı?” paneli
Arda Kutsal – Webrazzi Kurucusu ve Crenvo Danışmanlık Genel Müdürü (Moderatör)
M. Serdar Kuzuloğlu – Radikal Gazetesi Teknoloji Editörü
Serhat Akkılıç –  Project House Kurucu Ortağı

11:00 – 11:30  Kahve Arası
11:30 – 12:30 “Sosyal medyasız pazarlama olur mu?” paneli
Yrd. Doç. Dr. Fatoş Karahasan – İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi (Moderatör)
A. Selim Tuncer – Genna Ajans Başkanı
Alemşah Öztürk – 4129 Ajans Başkanı

Yüce Zerey – THY E-Ticaret Müdürü,  İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA Programları Öğretim Görevlisi

Yazan 26 Ocak 2010 Salı. Kategori Kariyer, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME