Western Digital İle SanDisk Teknolojilerini Birleştiriyor

HİBRİTWestern Digital şirketi olan WD ile flash bellek depolama çözümlerinde lider olan SanDisk bugün yaptıkları açıklamada, SanDisk’in sınıfının en iyisi flash bellek depolama teknolojisi ile WD’nin sınıfının en iyisi hard disk teknolojisini bir araya getiren, “hibrit depolama cihazları” üretmek amacıyla işbirliği yapacaklarını duyurdu.

SanDisk, Dünyanın en ince 2,5 inçlik SSHD çözümü olan WD Black’nin katı hal hibrit disk (SSHD) için bir SanDisk İSSD temin edecek. Bu üründe WD’nin tescilli hibrit teknolojisi ve endüstri standardı SATA IO teknolojisi kullanılacak. SanDisk İSSD ise bu SSHD’ye performans, düşük güç tüketimi, maliyet, güvenilirlik ve kompakt form faktörü arasında sağladığı zarif bir denge getirecek. Bu yeni SSHD, tüketicilerin büyüyen dijital içerik ihtiyaçları için geniş bir depolama alanı ile birlikte flash destekli yüksek hız, yüksek veri aktarım hızı ve kısa tepki süresi sunacak ve bütün bunları ultra-ince bir form içinde gerçekleştirecek.

“SanDisk’in bu yeni ve heyecan verici hibrit ürünlerde WD ile işbirliği yapmasından son derece memnunum” diyen SanDisk Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Müşteri Depolama Çözümleri Genel Müdürü Kevin Conley, sözlerine şöyle devam ediyor: “SanDisk’in flash bellek konusundaki benzersiz uzmanlığını ve teknolojisini, WD’nin hard disk know-how’ı ile birleştiren WD Black SSHD’ler, göz alıcı bir hard disk kapasitesini, sadece flash bellek çözümlerinde görebileceğiniz bir performans düzeyi ile bir arada sunuyor.”

“WD, SanDisk ile birlikte çalışarak, her iki teknolojinin de en iyi yönlerini bir araya getirme vizyonunu gerçekleştirmiş oldu” diyen WD Müşteri Programlama Başkan Yardımcısı Matt Rutledge, sözlerine şöyle devam ediyor: “WD’nin SSHD’leri, SSHD/flash depolama devrimini sürdürmede önemli bir başarıyı temsil etmektedir.”

Yazan 22 Mayıs 2013 Çarşamba. Kategori Donanım, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME