Western Digital’in üst düzey yöneticileri sektörle buluştu

WD-170310Western Digital Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgesinden sorumlu üst düzey yöneticilerin de katılımıyla 17 Mart’ta Ritz Carlton’da düzenlediği iki ayrı etkinlikle 2009 global performansını ve gelecek için hedeflerini değerlendirdi.

Western Digital 17 Mart’ta Ritz Carlton’da basın ve bayi kanalı için düzenlediği iki ayrı etkinlikte 2009 global performansını ve gelecek için hedeflerini değerlendirdi. Toplantı Western Digital’in Kuzey ve Güney Avrupa, Güney Afrika ve İsrail bölgelerinden sorumlu Kıdemli Satış Direktörü Ian Keene ve Doğu Avrupa, Rusya, Orta Doğu ve Türkiye’den sorumlu Kanal Pazarlama Müdürü Truus Hoeve’un katılımı ile gerçekleşti.

Western Digital EMEA Kıdemli Satış Direktörlerinden Ian Keene SSD ile Western Digital’in artık tüm segmentlerde pozisyon aldığını belirterek, Western Digital’in son kullanıcı SSD pazarına giren ilk hard disk üreticisi olduğunu vurguladı.

Western Digital EMEA Kanal Pazarlama MüdürlerindenTruus Hoeve ise Western Digital’in yeni ürün modellerini tanıtarak, veri depolama ve yedeklemenin önemine değindi. Hoeve son kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun verilerini hala DVD ve USB belleklere kaydettiğini söyleyerek, her 3 kişiden 1’inin hiç yedekleme yapmadığını belirtti.

Toplantıda Türkiye Ülke Müdürü Arkın Balıkçıoğlu Western Digital’ın son yıllardaki büyüme oranlarının memnuniyet verici olduğunu vurguladı ve bu trendin devamı için yapılan çalışmalardan bahsetti.

Basın ve bayi kanalı için düzenlenen iki farklı toplantıda Western Digital EMEA Halkla İlişkiler Yöneticisi Daniel Mauerhofer de hazır bulundu.

Resimdekiler (Soldan Sağa):  Arkin Balıkçıoglu, Türkiye Satış Müdürü; Truus Hoeve, Kanal Pazarlama Müdürü-Harici Ürünler; Daniel Mauerhofer, Halkla İlişkiler Yöneticisi; Ian Kene, Kıdemli Satış Direktörü, Dahili Ürünler.

Yazan 24 Mart 2010 Çarşamba. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME