Windows 8 Deneyimini “ASUS VivoTab Smart” ile Yaşayın

ASUS VivoTab10.1 inç ekranlı ASUS VivoTab Smart, kullanıcıların Windows 8 işletim sistemine sahip, uygun fiyatlı ve yetenekli bir tablet arayışını sona erdiriyor.

Windows 8 deneyimini, 10.1 inç ekranda ve uygun fiyatla teknoloji meraklılarına sunan ASUS VivoTab  Smart, nerede olursanız olun iş ve eğlence için mükemmel bir çözüm olmayı başarıyor. İnce ve hafif yapısıyla dikkat çeken VivoTab  Smart, çift çekirdekli Intel Atom işlemcisiyle tüm Windows 8 uygulamalarını destekliyor ve aynı zamanda sonradan eklenebilen TranSleeve Klavye aksesuarı ile kullanıcıları konfor olarak da bir basamak yukarıya taşımaya kararlı görünüyor.

Verimlilik ve eğlence için ideal

9.7 mm kalınlığa ve 580 gram ağırlığa sahip olan ASUS VivoTab  Smart, ekranında 1366 x 768 piksel çözünürlük oluşturabiliyor. Ekran panelinde tercih edilen IPS teknolojisinin sağladığı 178 derecelik geniş izleme açısı ile sektör standartlarını değiştirmeye kararlı görünen ASUS VivoTab  Smart, ayrıca beş noktalı çoklu-dokunma desteğiyle Windows 8 deneyimini akıcı şekilde yaşamanızı kolaylaştırıyor.

1.8 GHz gibi yüksek bir hızda çalışan ve çift çekirdekli Intel® Atom  Z2760 işlemciye sahip olan ASUS VivoTab  Smart, zarif gövde yapısına karşın tam bir şarjla 9.5 saate kadar pil ömrü sunuyor. Windows 8 destekli tüm uygulamalara sorunsuz bir destek sunan ASUS VivoTab Smart, öte yandan tak – çalıştır desteğiyle tüm bilgisayarlarda olduğu gibi sayısız çevre birimini kullanmanıza olanak sağlıyor.

ASUS VivoTab  Smart, ön ve arka kısmında üstün sonuçlar için geliştirilmiş olan kameralar bulunduruyor. Otomatik odaklamalı, 8.0 MP çözünürlükteki arka kamera, f/2.2 diyafram açıklığı ve arkadan aydınlatmalı algılayıcı özellikleriyle profesyonele yakın sonuçlar vermekte zorlanmıyor. Sunulan arka kamera, aynı zamanda 1080p çözünürlükte Full HD video kaydı gerçekleştirerek tabletin multimedya yönünden günümüzün en üst çizgisinde bulunduğunu pekiştiriyor. Ön tarafta bulunan 2.0 MP çözünürlükteki diğer kamera ise, yüz yüze gerçekleştirilecek sohbetlerin kristal berraklığında olmasını sağlıyor. ASUS VivoTab Smart, dahili hoparlörleriyle tüm sesli içeriklerde üstün ses kalitesi sunmak için tasarlanmış ve sınıfında en iyi olmayı hedefleyen stereo çıkışlı ASUS SonicMaster ses teknolojisini de beraberinde getiriyor. ASUS VivoTab  Smart’ın diğer dikkat çekici özellikleri arasında 2 GB sistem belleği, 64 GB tümleşik depolama alanı, üç yıllık ve 32 GB kapasiteli ASUS WebStorage bulut depolama servisi, Micro SD bellek kartı yuvası, Bluetooth 4.0, 802.11 b / g / n kablosuz ağ ve gün geçtikçe popülerlik kazanan NFC teknolojisi var.

Siyah ve beyaz renklerde ASUS satış noktalarında kullanıcılara sunulan ASUS VivoTab  Smart’ın tavsiye edilen KDV dahil satış fiyatı: 1199 TL’dir. Mıknatıslı koruyucu kılıf, stant ve kablosuz klavyeyi tek bir üründe toplayan ASUS TranSleeve Klavye aksesuarı ayrı olarak satılmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen yerel ASUS satış yetkilileriyle temasa geçiniz.

Yazan 17 Mayıs 2013 Cuma. Kategori Donanım, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME