Wirofon’lu LG’ler her ay 1.000 dakika bedava konuşturuyor

LGTürk Telekom, “Wirofon LG Cep Telefonu” kampanyası ile peşinatsız, müşterilerini ayda 26,90 TL taksitle LG GM735 sahibi yapıyor; her ay 1.000 dakika bedava konuşturuyor… 

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, “Wirofon LG Cep Telefonu” kampanyası ile müşterilerini ayda sadece 26,90 TL taksitle LG GM735 cep telefonu sahibi yapıyor. Ödemeler, Türk Telekom müşterilerinin ev ya da iş telefonu faturalarına yansıtılarak 24 ay taksitle gerçekleştiriliyor. 3G uyumlu ve dokunmatik ekranlı LG GM735 cep telefonunda Wi-Fi, A-GPS ve FM radyo özelliklerinin yanı sıra 5 megapiksel kamera bulunuyor.

Wirofon hizmetinden faydalanan ya da faydalanmak üzere başvuran Türk Telekom müşterileri, kampanya kapsamında hediye edilen 1.000 dakikayı, LG GM735 model cep telefonunun içinde yüklü olarak bulunan Wirofon servisi ile ev telefonlarından yapılan şehiriçi ve şehirlerarası görüşmelerde kullanabiliyor. Ayrıca, kampanya süresince GSM hatları ile konuşmanın dakikası tüm vergiler dahil sadece 9 kuruş olarak ücretlendiriliyor.

30 Haziran 2010 tarihine dek sürecek Wirofon LG Cep Telefonu kampanyası kapsamında,  LG cep telefonunu Türk Telekom ofis ya da bayilerinden alanlar, hediye 1000 dakikayı  kampanya boyunca, her ay, günün her saati, şehiriçi ve şehirlerarası görüşmelerde kullanabiliyor, kullanılmayan bedava dakikalar bir sonraki aya devretmiyor.

Ev telefonlarını mobil hale getiren Wirofon hizmeti sayesinde, Türk Telekom müşterileri, WiFi uyumlu cep telefonlarını ve bilgisayarlarını kullanarak ev telefonlarından arama yapabiliyor. Böylece mobil telefon, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarla gerçekleştirilebilen  sabit hat aramaları, Wirofon teknolojisi ile ev telefonu tarifesi üzerinden, ev telefonu faturasına yansıyor. 

Türk Telekom müşterileri, www.wirofon.com adresini ziyaret ederek, 444 1 444 numaralı Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak, 6606’ya “LG ev telefonu” yazıp SMS göndererek ya da Türk Telekom ofis ve bayilerine uğrayarak Wirofon LG Cep Telefonu kampanyası ile ilgili detaylı  bilgi alabiliyor.

Yazan 18 Aralık 2009 Cuma. Kategori Kurumsal, Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME