Woisio Emin Adımlarla İlerliyor

Kullanıcıları ile buluştuğu Kasım 2012’den bu yana, sosyal medyanın gücünü en etkin ve doğru kullanan online platformlardan biri olan Woisio; NewYork’taki TechCrunch Distrupt’a katılan ilk Türk girişimci olmanın ötesinde, GigaOm ve Webrazzi gibi pek çok mecrada adından sıkça söz ettiriyor.

Çok kısa süredev 500,000 ziyaretçiye ulaşan Woisio’yu kısaca tanımak gerekirse: Woisio, video, müzik ve blog yazılarından oluşan; yayın akışına izleyicilerin birlikte karar verdiği, televizyona benzer bir medya platformudur.

Woisio, televizyonda olduğu gibi ‘Yayın Akışı’ üzerinden farklı kanallardaki (Woisio’da kanallar sahne olarak adlandırılıyor) içeriklere erişim sağlar. ‘Yayın Akışı’ izleyicilerin farklı yerler ve temalar etrafında düzenlenmiş bu sahnelerde gezinmesine yardımcı olur. Sahnelere örnek olarak Türkiye, Türkiye Basketbol, Amerika Rock, Komik, Moda ve Teknoloji’yi sayabiliriz.

Yayın akışı farklı kategorilere göre filtrelenebildiği gibi, daha kişiselleştirilmiş bir tecrübe için izleyiciler beğendikleri sahneleri favorilerine ekleyebilirler

Yazan 11 Haziran 2013 Salı. Kategori Son Dakika, Sosyal Ağlar. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME