Xerox’ta üst düzey yeni atama

Xerox LogoXerox’un yurtdisi organizasyonunda Orta ve Dogu Avrupa, Türkiye ve Israil Bölgesi Global Hizmetler Direktörü olarak çalisan Gülcan Demirkol, Türkiye’ye dönüyor.

Gülcan Demirkol Xerox Türkiye’de Genel Müdür Yardimcisi olarak görev yapacak, distribütör ve is ortaklari organizasyonundan sorumlu olacak.

Xerox’ta 15 yildir çesitli yönetim görevlerinde bulunan ve 2005 yilindan bugüne yurtdisi organizasyonunda görev yapan Gülcan Demirkol, Xerox Türkiye Genel Müdür Yardimcisi görevine getirildi. 1 Nisan 2010 itibari ile yeni görevine baslayacak olan Gülcan Demirkol, distribütör ve is ortaklari organizasyonundan sorumlu olacak. Gülcan Demirkol dogrudan Xerox Türkiye Genel Müdürü Mehmet Sezer’e rapor verecek.

Xerox’daki çalisma hayatina 1996 yilinda Xerox Türkiye’de satis uzmani olarak baslayan Gülcan Demirkol, Xerox Türkiye’de bugüne kadar, Kurumsal Müsterilerden Sorumlu Satis Müdürü;  Xerox Global Servisler Satis ve Pazarlama Müdürü; Direkt Satis Operasyonlari Satis Müdürü ve Xerox Türkiye Lean Six Sigma Uygulama ve Gelistirme Direktörü olarak görev yapti. 2005 yilindan itibaren Xerox’un yurtdisi organizasyonunda görev almaya baslayan Gülcan Demirkol; Orta ve Dogu Avrupa, Türkiye ve Israil bölgesi Lean Six Sigma Uygulama ve Gelistirme Direktörü ve Xerox Orta ve Dogu Avrupa, Türkiye ve Israil Bölgesi Global Hizmetler Direktörü olarak yurtdisinda görev aldi. Gülcan Demirkol son görevinde; Polonya, Macaristan, Hirvatistan, Slovenya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Romanya, Moldova, Türkiye ve Israil bölgelerinden sorumluydu.

Yazan 19 Mart 2010 Cuma. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME