XING’den Turkish Airlines Social Trippin’ projesine destek

xing_logoAvrupa’nın bir numaralı iş ağı XING, sosyal medya uzmanlarını buluşturmak amacıyla TURKISH AIRLINES tarafından düzenlenen Social Trippin’ projesinin Sosyal Medya İş Ortağı oldu.

Profesyonellere yönelik iş ağı alanında Avrupa lideri olan XING, TURKISH AIRLINES tarafından organize edilen Social Trippin’ projesine Sosyal Medya İş Ortağıolarak destek veriyor. Social Trippin’, yıl boyunca dünyanın farklı şehirlerinde gerçekleştirilecek bir sosyal medya buluşma projesi. Sosyal, kültürel, teorik ve sektörel aktivitelerin düzenleneceği Social Trippin’ etkinliğinde, farklı kültürlerden ve ülkelerden seçilmiş sosyal medya uzmanları, pazarlama guruları, popüler blog yazarları ve sosyal medya süperstarları bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunacaklar.

Social Trippin’ etkinliğinin ilki, 22-24 Ocak tarihlerinde Berlin’de yapılacak.  Türkiye’den katılan sosyal medya uzmanları, Berlin’de yaşayan ve  XING tarafından davet edilen blog yazarları ile bir araya gelerek görüş ve deneyimlerini paylaşacaklar. Almanya’daki blog yazarlarının hepsinin de XING üyesi olması, Social Trippin’ etkinliğinin duyurulması ve etkinliğe çağrı konusunda XING’in büyük bir katkıda daha bulunmasını sağlıyor.

XING üyeleri, platformda iletişimde bulunmanın yanı sıra dünyanın pek çok kentinde yüz yüze iletişim için de yıl boyunca düzenli olarak toplantılar gerçekleştiriyorlar. Belirli ilgi alanlarına sahip kişilerin bir araya gelmesini sağlayan XING, bu çerçevede Türk Hava Yolları’nın projesine bu yönüyle de destek vermiş oluyor.

Berlin’de yapılacak etkinliğe, Andreas Weigend ve Shashank Nigam konuşmacı olarak katılacaklar. Konuşmaların ardından Shashank Nigam moderatörlüğünde bir çalıştay düzenlenecek. Çalıştayların ardından ise grup sunumları yapılacak.

Yazan 24 Ocak 2010 Pazar. Kategori Ekonomi, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME