XING’in Satış Grubu G-mall’da Buluşuyor

xing_logo

8 milyonu aşkın üyesiyle Avrupa’nın lider sosyal iş ağı olan XING’in resmi sektörel gruplarından XING Xpert Satış Grubu, özel bir etkinlikte buluşuyor. Yaklaşık 2 bin katılımcıya sahip olan, satış ve pazarlama konusunda başarılı profesyonelleri ve bu konuda kariyer yapmak isteyenleri aynı çatı altında toplayan XINGSatış Grubu, 23 Aralık Çarşamba akşamı G-Mall Good Mood Lounge’da biraraya gelecek.

Avrupa’nın lider sosyal iş ağı XING, satış ve pazarlama profesyonellerini özel bir etkinlikte biraraya getiriyor. Özellikle satış ve pazarlama konusunda başarılı profesyonellere, girişimcilere, eğitimcilere, yazarlara ve bu konuda kariyer yapmak isteyen herkese hitap eden XING Satış grubu, 23 Aralık’ta Maçka G-Mall’un içindeki Good Mood Lounge’da buluşacak. Girişin ücretsiz olduğu etkinlikte grup üyeleri, canlı DJ performansıyla 80’lerin popüler parçalarıyla unutulmaz bir gece yaşayacaklar.

XING Satış Grubu’nun “Xpert Ambassador – Uzman Marka Elçisi“ olarak da adlandırılan grup liderliğini “Satışın 10 Altın Kuralı” kitabının yazarı ve Infonet Genel Müdürü Taner Özdeş yapıyor. 2000 kişiye yaklaşan grubun ekip yönetiminde Sihir Mobilya / Natuzzi Partner’ı Ertuğrul Belen, NewBiz Satış Geliştirme ortaklarından Erdal Uzunoğlu, Manifesto PR & Events Genel Müdür Yardımcıları Selin Bozkurt ve Gamze Koçer gibi sektöründe uzman profesyoneller ve girişimciler yer alıyor.

Katılımcı sayısını hızla artıran XING Satış Grubu, üyelerinin birbirleriyle bilgilerini, tecrübelerini, fırsatları, iş olanaklarını samimi ve açık bir şekilde paylaşımını sağlıyor. Grup, satış alanındaki başarı ve başarısızlık hikayelerini ele alarak önemli bir deneyim ve know – how havuzu oluşturuyor.

Borsaya giren dünyadaki ilk ve tek Web 2.0 kuruluşu XING, “sosyal iş ağı” kavramını iş bağlantılarını içeren bir liste sitesi olmaktan bir adım öteye götürerek XING Satış gibi Xpert gruplarla iş yaşamanında etkin bir “iş ağı” geliştirebilecek ve söz konusu ağ ile düzenli bir iletişim kurabilecek ortamı da yaratıyor

Yazan 19 Aralık 2009 Cumartesi. Kategori Güncel, İnternet, Kariyer, Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME