Xperia Care Satış Sonrasında da Yanınızda

s1349451535_Sony_XperiaSony Mobile Communications, Xperia kullanıcılarına sunduğu teknik destek hizmetini “Xperia Care” ile hayata geçirdi. İstanbul, Ankara ve İzmir’deki “Xperia Care” satış sonrası servis noktaları, teknik onarımdan yazılım güncellemeye kadar kapsamlı destek verirken, Türkiye’nin 18 ilinde 21 farklı noktada yer alan Sony Repair Center’lar da yazılım güncellemeleri için destek oluyor.

Sony Mobile Communications tarafından geliştirilen ve yeni nesil akıllı cep telefonu anlayışını temsil eden Sony Xperia, sunduğu geniş kapsamlı satış sonrası destek hizmetini “Xperia Care” ile hayata geçirdi. Yazılım güncellemelerinden teknik arızaların tamir edilmesine varan geniş bir yelpazede hizmet sunan “Xperia Care” satış sonrası servis noktaları ile İstanbul, Ankara ve İzmir’de kullanıcılarına destek oluyor. Ayrıca telefonların yazılımları ve güncellemeleri gibi konularda ön destek almak isteyen kullanıcılar Sony Repair Center’larda sorularına yanıt bulabiliyor.

Yeni yazılım indirmek veya telefonları ile ilgili yeni özellikler hakkında en hızlı ve kısa yoldan bilgi almak isteyen kullanıcılar, www.sonymobile.com.tr/support adresinden Xperia Care ile online ortamdaki yetkililerden destek alabiliyor. Ayrıca YouTube üzerinden Sony Xperia Support hesabı (www.youtube.com/sonyxperiasupport) ile cihazlar, yazılım ve aksesuarlar ile ilgili detaylı çözüm yollarına erişebiliyor. Sony Mobile kullanıcıları, ürünleriyle ilgili soruları ya da herhangi bir teknik probleme ilişkin detaylı yardımı 0212 473 77 77 numaralı Xperia Çağrı Merkezi’nden de alabiliyor.

Yazan 07 Mayıs 2013 Salı. Kategori Her Şey!, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME