Yemek seven herkes bu sofraya: www.herkessofraya.com

herkessofraya.comİnteraktif pazarlama ajansı adinteractive, Knorr için yemek, sofra ve mutfak kültürüne dair her şeyin bulunduğu bir site tasarladı. www.herkessofraya.com sitesinde geleneksel ve popüler yemek tariflerinden Hayatım Yemek Dergisi’ne, dünya sofralarından püf noktalarına kadar pek çok konuda bilgi bulmak mümkün.

İnteraktif pazarlama alanında gerçekleştirdiği yaratıcı projelerle adından söz ettiren adinteractive, Knorr için tasarladığı www.herkessofraya.com ile yemek kültürü meraklılarına benzersiz bir site ikram etti. Sitede yemek tarifleri, mutfağa dair pratik bilgiler, sofra kültürü, 10 dakikada dünya mutfakları, mutfak sözlüğü, ölçü tablosu ve bazı tariflere ait videoların yanı sıra Hayatım Yemek adında yepyeni ve iddialı, aylık güncellenen bir yayın bulunuyor.

Bir anlamda herkessofraya.com sofrasında yok yok… Bir e-dergi özelliği taşıyan “Hayatım Yemek Dergisi”, aylık olarak güncelleniyor. Röportajlar, Mutfak Sanatları Akademisi’nin aylık programı, Selahattin Dönmez’den sağlıklı beslenme tüyolarının yer aldığı e-dergide, kış sporları, yemek pişirirken yararlı olacak püf noktaları, mevsimsel beslenme gibi konular bu yayında yer alıyor. Örneğin, bu ay Mutfak Sanatları Akademisi’nin kurucusu Mehmet Aksel röportajını okumak mümkün.

Sitedeki yenilikler bunlarla da sınırlı değil. Özel yemek tariflerinin eklenebildiği herkessofraya.com’a üye olan herkes, eklenen tarifleri oylayabiliyorlar. Bu sayede aylık olarak en marifetli üyeler ve en popüler tarifler site aracılığıyla seçiliyor.

herkessofraya.com ile yemeği bir kültür haline getirenleri sanal platforma taşıyan adinteractive, geleneksel pazarlama pastasının dramatik oranda küçüldüğü 2009 yılında yüksek oranda büyüme başarısı gösterdi. Uzun süredir global pazardaki uluslararası firmaların da dikkatini çeken adinteractive, global ajanslardan gelen ortaklık tekliflerini değerlendiriyor. adinteractive hakkında www.adinteractive.com.tr adresinden bilgi alınabiliyor.

Yazan 22 Ocak 2010 Cuma. Kategori İnternet, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME