Yeni ATI Radeon HD 5450 Ekran Kartı

4328377474_f7e1f6b748AMD bugün yaptığı bir açıklamada, ödüllü ATI Radeon HD 5000 serisi ekran kartlarının son üyesi ATI Radeon HD 5450 ekran kartını piyasaya sürdüğünü duyurdu.  ATI Radeon HD 5450 ekran kartı, en genişliş HD çoklu ortam ve oyun deneyimini uygun bir fiyata sunuyor.  İncelemelerde büyük övgü alan ATI Radeon HD 5800 serisindeki DirectX11 desteği, ATI Eyefinity çoğul ekran teknolojisi ve ATI Stream teknolojisi gibi özellikleri içeren ATI Radeon HD 5450, Microsoft Windows 7’de mükemmel bir deneyim sunuyor.

-Yeni yazılımlar için lider teknoloji: ATI Radeon HD 5450 ekran kartı, mükemmel perfomansıyla kullanıcıların 512 MB’lık bir kartta tam DirectX11 desteğiyle gerçek Windows 7 deneyimi yaşa-masını mümkün kılıyor.

-Çoğul ekran teknolojisiyle daha fazla üretkenlik: ATI Eyefinity çoğul ekran teknolojisini des-tekleyen ATI Radeon HD 5450 ekran kartı, kullanıcıların daha geniş bir görsel alanda çalışarak daha fazla bilgiyi parmak uçlarında bulundurmalarını sağlayıp günümüzün görsellik ağırlıklı uy-gulamalarında verimliliği arttırıyor.

-Sessizlik: Watt başına performansta ilk sıralara oynayan ATI Radeon HD 5450, giriş düzeyin-deki kart performansı ve çok düşük enerji tüketimi kavramlarını baştan yorumlayarak sistem kurucu ortakların tek yuvada çalışan, pervane soğutmalı sessiz modeller dışında,pasif soğutmalı modellerle tasarım yapabilmesini de sağlıyor.

-Zengin HD çoklu ortam deneyimi: Ev sineması meraklıları, ATI Radeon HD 5450’den çok memnun kalacak.  Pasif soğutmalı ultra sessiz kartlar, kaliteli HD ev sineması deneyimleri sağlayarak bu amaç için bilgisayar alanları rahatlatıyor.  Ev sineması deneyimini zenginleştiren unsurlar arasında Dolby TrueHD özellikli HDMI 1.3a ve DTS-HD Master Audio gibi teknolojiler de var

“ATI Radeon HD 5450, tüketicilere yeni nesil grafik ürünlerinden birini sağlarken, çeşitli fiyat noktalarında fiyat-performans değerimizi pekiştiriyor,” diyen AMD Grafik Birimi Genel Müdürü Matt Skynner, şöyle devam etti: “ATI Radeon HD 5450’nin seriye katılmasıyla, ev sineması meraklıları ve zaman zaman oyun oynamak isteyenler, lider özelliklere ve sağlam performansa, inanılmaz bir fiyata sahip olabilecekler.”

ATI Radeon HD 5450, aralarında ASUS, ASK, Club 3D, DMM, GBT, HIS, LDLC.com, MSI, TUL, Sapphire, VT ve XFX’in de bulunduğu ortaklar tarafından piyasaya sürüldü.

Yazan 09 Şubat 2010 Salı. Kategori Donanım, İnceleme, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME