Yeni sürüm Creative Suite 12 Nisan’da duyurulacak

asdAdobe, Creative Suite Collection isimli ürünün yeni ve 5. sürümünü 12 Nisan’da çıkaracağını duyurdu. Adobe firmasının yaratıcılık konusunda profesyonellere hitap eden bu ürününde Photoshop, Flash ve Acrobat Reader Pro gibi bir çok ürün bulunuyor.

Adobe yeni sürümünü interent sitesinde düzenleyeceği bir video konferans ile tanıtacak. Kullanıcıların video konferansa katılmak için kayıt olabildiklerini söyleyen Adobe ürünün yeni özelliklerinin kullanıcılara uygulamalı olarak gösterileceğini açıkladı. Video konferansın 12 Nisan günü saat 18.00’de yapılacağını duyuran Adobe kayıt yaptıran kullanıcıların özellikle Photoshop ile ilgili bir çok yeniliğe şahit olacaklarını söyledi.

Ürün hakkında detaylı bilgi cermekten kaçınan Adobe yetkilileri, Eylül 2008 yılında yayınladıkları CS4 sürümünden bu yana çıkan ilk sürüm olan CS5 ile kullanıcıları oldukça şaşırtacaklarını da sözlerine ekledi.

Yeni sürüm Creative Suite içerisinde Photoshop, InDesign ve Illustrator gibi 13 adet farklı Adobe ürünü ile birlikte 14 adet farklı teknoloji ve 7 adet çevrimiçi servis bulunuyor.

Yeni sürüm Creative Suite’ın çıkış tarihi ile ilgili bir diğer dikkat çekici özellik ise eski sürümü ile arasında 19 aylık bir farkın olması. Bu süreyi ilginç kılan ise Adobe firmasının ürünlerinin yeni versiyonlarını çıkarırken izlediği 12 ile 18 aylık süre stratejisini bu üründe aşmış olması. Kimilerine göre bu süre aşımı mecburi sebeplerden dolayı gerçekleşti, fakat genel görüş bu sürenin yeni sürümde bulunan yeniliklerin üzerinde titizlikle duran Adobe’un çalışmalarını aceleye getirmemesinden kaynaklanıyor.

Yazan 24 Mart 2010 Çarşamba. Kategori Fotolar, Manşet, Son Dakika, Yazılım. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

1 Yorum “Yeni sürüm Creative Suite 12 Nisan’da duyurulacak”

  1. […] This post was mentioned on Twitter by aytac duzgun, PC TIME. PC TIME said: Son Dakika: Yeni sürüm Creative Suite 12 Nisan’da duyurulacak http://bit.ly/cperim […]

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME