Yeni World of Warplanes Videosu Uçakların Özelliklerini Anlatıyor

World of WarplanesDünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, World of Warplanes için yeni bir eğitim videosu yayınladı. Yeni video, tüm uçak sınıflarının kendine has özelliklerini ve saldırı silâhlarını detaylı olarak anlatıyor.

Çevik bir savaş uçağı ile göğü delerek ilerlemek; kara saldırısında etkili bir uçakla düşman birliklerini yerle bir etmek ya da ağır avcı uçağı ile alınan hasarı fazlasıyla düşmana ödetmek mi istiyorsunuz? Oyuna yeni başlayanlar olarak tüm sınıfların güçlü ve zayıf yanlarını; saldırı özelliklerini yeni eğitim videosu ile görebilecek; tüm bunları gözlerinizi kırpmadan gerçekleştirebileceksiniz.

Bunların yanı sıra eğitim videosu, uçuş ünitesi içerisinde işbirliği yapmanın temellerini de anlatıyor; böylece oyuncu, hangi sınıfı seçerse seçsin başarı için taktiklerin büyük önem taşıdığını öğreniyor.

Yazan 14 Ağustos 2013 Çarşamba. Kategori Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME