728x90 ad code [Sitewide - Site Header]

Yeni World of Warplanes Videosu Uçakların Özelliklerini Anlatıyor

World of WarplanesDünyanın önde gelen ücretsiz online oyun geliştirici ve yayıncılarından olan Wargaming, World of Warplanes için yeni bir eğitim videosu yayınladı. Yeni video, tüm uçak sınıflarının kendine has özelliklerini ve saldırı silâhlarını detaylı olarak anlatıyor.

Çevik bir savaş uçağı ile göğü delerek ilerlemek; kara saldırısında etkili bir uçakla düşman birliklerini yerle bir etmek ya da ağır avcı uçağı ile alınan hasarı fazlasıyla düşmana ödetmek mi istiyorsunuz? Oyuna yeni başlayanlar olarak tüm sınıfların güçlü ve zayıf yanlarını; saldırı özelliklerini yeni eğitim videosu ile görebilecek; tüm bunları gözlerinizi kırpmadan gerçekleştirebileceksiniz.

Bunların yanı sıra eğitim videosu, uçuş ünitesi içerisinde işbirliği yapmanın temellerini de anlatıyor; böylece oyuncu, hangi sınıfı seçerse seçsin başarı için taktiklerin büyük önem taşıdığını öğreniyor.

URL: http://www.pctime.com.tr/?p=14706

Yazan Ağu 14 2013. Kategori Oyun, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

120x600 ad code [Inner pages]
Giriş | 2004-2017 © PC TIME