Yeni yılda bir hediye sizden bir hediye Casio’dan

casio_urun_kutusuDijital fotoğraf makinesi pazarının önde gelen isimlerinden Casio, 2010 yılına iddialı başlıyor. Casio; yeni yılda sevdiklerinin yüzünü gülümsetmek isteyenler için yılbaşı kampanyasını başlattı. Casio’nun 399 TL’lik Exilim Z 90 fotoğraf makinesini alanlar; fiyatı 139 ile 169 TL değerindeki kol saatlerine sahip olacak.

Yıldız Bilişim Grubu Şirketleri’nden MersaSistem’in distribitörlüğünü yürüttüğü fotoğraf makinesi pazarının ödül avcısı Casio, 2010’a girmemize sayılı günler kala; yeni yılda sevdiklerini iki kere sevindirmek isteyenler için güzel bir kampanya başlatıyor.
Casio’nun yeni yıl kampanyasıyla 399 TL’lik Casio Exilim serisinin en güçlü üyesi Z90 modeli dijital fotoğraf makinesini alanlar, fiyatları 139 ile 169 TL arasında değişen kol saatlerine sahip olacak. Kompakt boyutları, renk seçenekleri ve güçlü teknik özellikleriyle geniş bir kitleye hitap eden Z90, akıllı otomatik netleme ve dinamik fotoğraf fonksiyonu ile ön plana çıkıyor. 12.1 megapiksel çözünürlüğü ile boyundan büyük işler başaran Exilim Z90; HD kalitesinde video kaydı da yapabiliyor.

Casio yeni ürünleriyle 2010’a iddialı giriyor

Exilim serisi ile dijital fotoğraf makinesi tutkunlarının büyük beğenisini toplayan Casio, yeni ürünleriyle 2010 yılına da iddialı başlıyor. Sahip olduğu gelişmiş dijital teknolojilerin yanısıra; şık tasarımıyla da kullanıcıların dikkatlerini çekecek olan 2010 model Casio’lar, her anı ölümsüzleştirmeye devam edecek.
Markanın Türkiye distribütörü MersaSistem’in Pazarlama Müdürü M. Fatih Erünsal, piyasada önemli bir pay sahibi olan Casio için; 2010 yılında ülkemizde %15 pazar payı hedeflediklerini açıklayarak yeni ürünlerin Ocak ayından itibaren tüketicilerin beğenisine sunulacağını ifade etti.

Teknolojisi ve Şık Tasarımıyla Exilim Serisi

Casio’nun Exilim serisinde 2010 yılında satışa sunacağı ilk ürün Exilim H10 olacağını açıklayan Fatih Erünsal; “Göz alıcı tasarımı, ileri teknoloji çekim özellikleri ile ön plana çıkmayı başaran serinin yeni üyesi Exilim H, uzun süreli seyahatlerde ihtiyaç duyulan yüksek pil kullanımını tarihe karıştıracak. Tek şarjla bin fotoğraf çekimi yapabilen ürün, 10 x optik zoom özelliği ile en uzak mesafe çekimlerinde sergilediği yüksek performansı ile, yüksek performans arayan kullanıcılara hitap ediyor. 2010 yılında saniyede 60 kare fotoğraf çekebilme özelliği ile Exilim F1 ve yine saniyede 30 kare fotoğraf çekebilen FC 100, 2010’da da kullanıcıların oldukça ilgisini çekecek. Casio’nun 2010’da satışa sunacağı bir diğer iddialı ürün ise su altında, kumsalda ve zorlu birçok doğa koşulunda kullanılabilen Exilim G-1 serisi olacak” açıklamasını yaptı.

Yazan 19 Aralık 2009 Cumartesi. Kategori Ekonomi, Kampanya, Manşet, Son Dakika, Teknoloji. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME