Yeni yılda yeni HTC akıllı telefonlar

HTC_Tattoo2HTC, ailesine ve sevdiklerine yeni yılda ne hediye alacağını düşünenlere hoş seçenekler sunuyor.

Windows Mobile ve Android işletim sistemleri üzerinde çalışan geniş ürün yelpazesiyle  herkese ve her keseye hitap eden akıllı telefonlar sunan HTC, akıllı telefon modellerini beğeninize sunuyor. HTC’nin Aralık ayında Türkiye’de pazara sunulacak olan yeni Android modelleri Hero ve Tattoo ile Windows Mobile cihazları HD2, Touch2 ve Diamond2 Windows 6.5 versiyonu, bu yılbaşında sevdikleriniz için birbirinden şık ve fonksiyonel hediye alternatifleri olacak.

HTC HD2

HTC’nin ilk Windows telefonu HD2, hızlı tepki verebilen dokunmatik ekranı, ultra ince tasarımı, web siteleri, Microsoft Office dosyaları, PDF belgeler ve resimleri parmağınızın tek bir dokunuşu ile kolayca görüntülemenize, büyütmenize veya yeniden boyutlandırabilmenize olanak tanıyan yüksek çözünürlüklü 4.3 inç “kapasitif” dokunmatik ekranı ve kişileri merkez alan Sense teknolojisi ile benzersiz bir Windows® telefon deneyimi sunuyor. Cihazın 4.3 inç ekranı, aynı zamanda dünyanın en büyük cep telefonu ekranı olma özelliğini taşıyor. HTC HD2, Windows Mobile 6.5 yazılımını kullanıyor. Microsoft Exchange ile senkronize olabilen ve yüksek performanslı e-posta deneyimi sunan HD2, çoklu e-posta hesap yönetimi ve kontrolü yapılabilmesine de olanak tanıyor. Microsoft’un yeni My Phone servisi, HD2’den internete fotoğraf, müzik dosyaları, kişiler ve metin mesajlarını ücretsiz olarak kopyalamayı ve senkronize etmeyi sağlıyor.

HTC Hero

HTC’nin tüm dünyada büyük beğeni kazanan ödüllü akıllı telefonu HTC Hero; özel beyaz rengi, sektörde bir ilk olan teflon kaplaması, küçük ölçüleri ve hafifliği, eğime sahip açılı köşeleri ve açılı alt bölümü ile cihaz ele tam oturuyor ve konuşma sırasında yüzünüze tam uyum sağlıyor. 3.2 inç HVGA ekranıyla internet, multimedya ve diğer içerikler için özel olarak geliştirilen HTC Hero, GPS, dijital pusula, ağırlık sensörü, 3.5 mm. stereo kulaklık çıkışı, 5 megapiksel otomatik odaklı kamera ve genişletilebilir MicroSD hafıza gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Cihazın arama tuşu sayesinde klasik arama yapmanın ötesine geçerek daha doğal ve bağlamsal arama yapılabiliyor, Twitter’da ya da cihaz içinde kişiler listesi ve posta kutusundaki e-postalar kolaylıkla bulunabiliyor, listedeki kişilerin yerleri belirlenebiliyor.

HTC Tattoo

HTC’nin Android tabanlı  şık telefonu HTC Tattoo; sesli arama, e-posta, mesajlar, metinler, fotoğraflar ve statü güncellemeleri gibi iletişim yolarını ve uygulamaları tek bir pencerede gösteren yenilikçi ve eğlenceli bir telefon olarak karşınıza çıkıyor. Cihazın özellikleri arasında 3.2 megapiksel otomatik odaklı kamera, 3.5 mm stereo kulaklık girişi ve genişletilebilir microSD hafıza gibi özellikler de bulunuyor. HTC Tattoo, Google’ın arama, Google Maps, Google Mail ve takvim gibi yenilikçi mobil servisleriyle birlikte geliyor. Sevdikleriniz kendi telefon kapaklarını tasarlayabildikleri ya da istedikleri kapakları seçebildikleri gibi, cihazın 7 farklı masaüstü seçeneği ile de telefonlarında kendi tarzlarını yansıtabiliyorlar.

HTC Touch2

HTC Touch2, Windows 6.5 üzerinde çalışan ve çok sayıda uygulamaya kolaylıkla erişip bu uygulamaları telefonunuza indirme olanağı sunan Windows Marketplace ile My Phone gibi yeni Windows Phone hizmetlerine sahip. Ele rahatça oturan küçük tasarımı, hava durumu güncellemeleri ve popüler uygulamalara hızlı ve dokunmatik erişim sağlayan TouchFLO arayüzü, Google Maps for Mobile, YouTube, güçlü mesajlaşma ve internet tarama gibi daha pek çok özelliği bu cihazın içinde bulmanız mümkün. HTC Touch2 ile birden fazla e-posta hesabını rahatlıkla yönetip kontrol edilebilir, internet sayfalarını en uygun büyüklükte görebilir ve aradıklarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

HTC Diamond2

Türkiye’de Vodafone tarafından sunulan HTC Diamond2, Aralık’tan itibaren Windows 6.5 işletim sistemine yükseltilmiş versiyonuyla kullanıcılarla buluşuyor. Sadeliği, şık tasarımı, sezgisel arayüzü ve işlevselliğiyle dikkat çekiyor. Avuca rahatça sığan sadece 13,7 mm. kalınlığındaki cihazın 3,2 inç yüksek çözünürlüklü VGA geniş ekranı geniş bir görüntü alanı sunuyor. Cihazın özellikleri arasında yüzde 50 daha uzun pil ömrü, daha hızlı işlemci, 5 megapiksel otomatik odaklı kamera, genişletilebilir hafıza, ağırlık sensörü ve ortam ışık sensörü ve FM radyo da bulunuyor. Sahip olduğu TouchFLO 3d teknolojisi ile kişiler, mesajlaşma, e-posta, fotoğraflar, müzik ve hava durumuna hızlı ve kolay biçimde erişmenizi sağlıyor, kişilerle sohbet tarihçesini ses, metin ya da e-posta olarak ayırmaksızın tek bir ekranda görüntüleyebiliyor. “HTC Push Internet” teknolojisi de web sitelerinin daha hızlı indirilmesini ve gösterilmesini, kullanıcıların ihtiyaç duyduklarında en hızlı şekilde ulaşabilmek için gözde web sitelerini kolayca seçebilmelerini sağlıyor.

Yazan 25 Aralık 2009 Cuma. Kategori Manşet, Mobil, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

1 Yorum “Yeni yılda yeni HTC akıllı telefonlar”

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME