ZyXEL CeBIT 2010’da

ZyXEL_logoBağlantı teknolojileri alanında lider markalardan biri olan ZyXEL, en yeni çözüm ve teknolojilerini dünyanın en önemli bilişim etkinliklerinden biri olan CeBIT 2010’da duyuracak. ZyXEL, 2-6 Mart 2010 tarihlerinde Almanya’nın Hannover kentinde gerçekleşecek olan etkinliğin 13. salonunda bulunan standına tüm teknoloji meraklılarını davet ediyor.

Bağlantı çözüm ve teknolojileri alanında dünya çapında lider teknoloji markası ZyXEL, yeni ürünlerini tanıtmak üzere dünyanın en önemli bilişim etkinliklerinden biri olan CeBIT 2010’daki yerini aldı. 2-6 Mart 2010 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde gerçekleşecek olan CeBIT 2010, ZyXEL’in 13. salondaki C70 alanında yer alan standında yapılacak etkinlik ve duyurulara sahne olacak. ZyXEL Türkiye’den ürün yöneticilerinin de hazır bulunacağı standa gelen ziyaretçiler, böylece ZyXEL’in değişen ağ teknolojileri dünyasında nasıl yenilikler yaptığını ve üst seviyedeki ağ oluşturma gücünü ilk elden görme imkanı bulacaklar.

Yeşil teknoloji

Bu yıl CeBIT’te daha fazla yeşil ZyXEL çözümü görücüye çıkaracak. ZyXEL ürünlerinin enerji tasarrufu ve güç koruma özellikleri, daha yüksek performans sağlıyor, masrafları azaltıyor ve kullanıcılara daha iyi bir hayat sunuyor. Bu yönde büyük yatırımlar yapan ZyXEL, gelişmiş teknolojilerini CeBIT’te kurumlar ve son kullanıcılarla paylaşıyor.

Kurumları kâra geçiren çözümler

ZyXEL, CeBIT 2010’da devrim niteliğindeki çoklu servis uygulaması “Smart Home Automation”ı da servis sağlayıcılara tanıtıyor. ZyXEL’in OSGi servis platformu, artan tüketici ihtiyaçlarıyla karşı karşıya kalan servis sağlayıcılarının son kullanıcılara katma değer sunmak ve rakiplerinden farklılaşmak için yeni gelir getiren kişiselleştirilmiş servisler yaratmalarına imkan veriyor.

ZyXEL ürünleri taşıyıcılar ve servis sağlayıcılar için daha hızlı FTTx dönüşümünü sağlıyor, yeni nesil çoklu servis ve gelirleri mükemmel bir şekilde destekliyor. Dahası ZyXEL’in gigabit aktif fiber, VDSL2 17a/30a, ADSL2+ bağlama, G.SHDSL/bis EFM ve GEPON çözümleri de dahil geniş yelpazede bulunan uçtan uca FTTx erişim çözümleri telekom operatörlerine ve servis sağlayıcılara daha değerli servisleri, makul bir kurulum maliyetiyle sağlıyor. CeBIT 2010 tüm bu ZyXEL teknolojilerinin yakından görülüp deneyimlenmesi için ziyaretçilere bulunmaz bir fırsat sunuyor.

Yazan 15 Şubat 2010 Pazartesi. Kategori Kurumsal, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME