ZyXEL WAP3205 ile genişbant erişimde son sürat internet

ZyXEL_WAP3205Özellikle ev ve küçük ofislere yönelik eşsiz bir çözüm olan ZyXEL WAP3205, yüksek hızı ve geniş kapsama alanının yanı sıra, universal repeater özelliği sayesinde ağ üzerinde kullanılan diğer kablosuz modem ve erişim noktalarına marka ve model ayırt etmeden kablosuz olarak bağlanabiliyor.

Dünyanın lider bağlantı  teknolojileri firmalarından ZyXEL, yeni nesil 802.11n standardını destekleyen 300 Mbps hızındaki Wireless Network Access Point (Kablosuz Ağ Erişim Noktası) cihazı ZyXEL WAP3205 ile yüksek hızlı genişbant internet keyfini ev ve küçük ofislerin ayağına getiriyor. Sıradan bir erişim noktasından farklı olarak erişim noktası, kablosuz istemci, kablosuz bridge, WDS repeater ve universal repeater olarak 5 ayrı modda çalışabilen ZyXEL WAP3205, kullanıcı dostu Türkçe dil desteği, uzman ve başlangıç seviyesi yapılandırma seçenekleri gibi özelliklerle birlikte geliyor.

Ek maliyetlerden kurtarıyor

“Universal repeater” modu sayesinde bir ağ üzerinde bulunan tüm ADSL modem ve erişim noktaları ile kablosuz bağlantı kurabilen WAP3205, bu sayede ek maliyet gerektirmeksizin, mevcut kablosuz ağ altyapısını değiştirmeden genişletebiliyor. Ayarlanabilen kablosuz çıkış gücü ve 2 adet güçlü 5 dBi’lik antene sahip olan WAP3205 Access Point, uzak mesafelerdeki kullanıcıların da kablosuz erişimden hızlı ve rahat bir şekilde yararlanmalarına imkan veriyor. Kablosuz çalışma saatleri kullanıcıların isteğine göre ayarlanabilen WAP3205, kablosuz çalışma modunu kullanıcıların olmadığı zamanlarda otomatik olarak kapatarak enerji tasarrufu da sağlıyor.

Bağlantı  güvenliği garanti altında

Gelişmiş güvenlik özellikleri 802.1x/WEP/WPA/WPA2 ile güvenliği garanti altına alan ZyXEL WAP3205, Wi-Fi Protected Setup (WPS) özelliği de tek tuşla kolay ve hızlı güvenlik yapılandırması sağlayarak kullanıcıları karmaşık güvenlik yapılandırma ayarları ile uğraşmaktan kurtarıyor. Tıpkı cihazların kurulumu gibi, ağ bağlantısı güvenliğini sağlamak da kullanıcıların sadece birkaç saniyelerini alıyor. ZyXEL WAP3205, kendisi gibi WPS ve 300 Mbps hızını destekleyen 802.11n USB alıcısı ZyXEL NWD-271N ile de uyumlu bir ikili oluşturuyor.

Yazan 21 Ocak 2010 Perşembe. Kategori Donanım, İnceleme, Manşet, Son Dakika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Yoruma ve geri izlemeye kapalı

Yoruma kapalı

Foto Galeri

Giriş | 2004-2017 © PC TIME